Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti
Buitinė technika
Namams ir sodui
Kompiuterinė technika
Vaizdo, foto, garso technika
Telefonai, navigacija
Sveikatos ir laisvalaikio prekės
Auto prekės
IMK sandėlio IŠPARDAVIMAS

Apie IMK.LT


Gerbiami, klientai,

norime Jus informuoti, jog 2016 metų vasario mėn. prekės ženklą IMK.LT bei internetinį portalą www.imk.lt įsigijo įmonė UAB „Verta Trade“.


Maloniai kviečiame Jus apsilankyti naujoje el. parduotuvėje www.imk.lt bei įsigyti prekių iš plataus asortimento ypač patraukliomis kainomis.

Mūsų tikslas - užtikrinti stabilumą, platų asortimentą bei aptarnavimo kokybę. Tikimės, jog mūsų atsinaujinimas ir tikslai užtikrins glaudų ir ilgalaikį kokybišką bendradarbiavimą ateityje.

UAB "Verta Trade" kolektyvas

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IMK.LT - jau nuo 2009 metų veikianti internetinė parduotuvė, kuri aukščiausių klientų aptarnavimo standartų dėka yra viena iš elektroninės prekybos lyderių Lietuvoje.

Klientų aptarnavimo kokybė.
Didžiuojamės, kad mūsų aptarnavimo kokybę klientai įvertino aukščiausiais balais, 2013 metais ComputerBild vykdyto tyrimo metu IMK.LT darbo kokybė buvo įvertinta specialiu kokybės ženkliuku ir buvome pripažinti Lietuvos internetine parduotuve Nr. 1.
Esame įsitikinę, kad tik taikydami aukščiausius aptarnavimo standartus galime pasiekti geriausius rezultatus. Tai įrodo klientų pasitenkinimo lygis ir nuolatos augantys IMK.LT pardavimai. 
 

Apsipirkimo patikimumas.
Mes žinome, jog pirkimas internete tiesiogiai susijęs su pasitikėjimu internetine parduotuve. Dėl to esame atviri ir bendradarbiaujame su verslo patikimumą reguliuojančiomis organizacijomis.

 

Siekdami išlaikyti aukščiausius aptarnavimo standartus, mes netaikome į didžiausios ar žinomiausios elektroninės parduotuvės poziciją – tam reikia šimtatūkstantinių reklaminių išlaidų ir didelio personalo skaičiaus. Mes renkamės kokybę. Kokybišku apsipirkimu įsitikinę klientai ne tik sugrįžta į IMK.LT, bet ir rekomenduoja savo draugams! Ir tai suprantama – ilgamečiai IMK.LT darbuotojai kompetentingi, operatyviai reaguoja į pirkėjo pageidavimus ir pataria tinkamai. Taip sutaupome bereikalingas išlaidas reklamai ir užtikriname tinkamą aptarnavimą. Tikime, kad operatyvus darbas ir nuoširdus dėmesys klientui IMK.LT elektroninei parduotuvei leis išlikti Lietuvos elektroninės prekybos elite.