Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Automagnetola ALPINE X800D-U

Prekės kodas: 659687
 • Mūsų kaina:€ 1 400,00
Paskubėkite: prekių liko nedaug!  

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Preliminari pirkimo išsimokėtinai su „General Financing“ mėnesio įmoka paskaičiuota šiomis salygomis:
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina 1400,00 ir sutartis sudaroma mėnesių su draudimu, o Skolintis kitokią nei 1400,00 sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA

 • Visoje ES galiojanti direktyva 1999/44/EC  numato ne trumpesnį nei 24 mėn. garantinį laikotarpį fiziniams asmenims. Atskirais atvejais gamintojas gali nustatyti trumpesnį arba ilgesnį terminą. Tokiu atveju taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis. Juridiniams asmenims dažniausiai taikomas trumpesnis (apie 12 mėn.) garantinis laikotarpis arba netaikomas visai.
 • Pateikiant prekę garantiniam remontui pakanka turėti pirkimo dokumentą* arba užpildytą garantinį taloną**.
 • Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai.
 • Garantinį remontą atlieka autorizuoti serviso centrai. Pirkėjas prekes turi pristatyti pats. Stambios buitinės technikos kokybė gali būti įvertinta ir pirkėjo namuose***.
 • Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad pakanka turėti pirkimo dokumentą (kasos čekis, sąskaita-faktūra ar lizingo sutartis), jei juose yra tiksliai nurodytas gaminys. Toks dokumentas patvirtina prekės įsigijimo datą ir asmenį, kuris įsigijo įrangą. Pardavėjo garantinį taloną papildomai pateikti būtina tik jei pirkimo dokumente nėra tiksliai nurodytas įrangos modelis (tuomet garantiniame dokumente turi būti nurodyti įrangos identifikavimo duomenys).

* PVM sąskaitą - faktūrą gausite el.laišku automatiškai, kai Jūsų užsakymo statusas bus patvirtintas įvykdytu.

** Atskirus garantinius dokumentus papildomai naudoja tik dalis gamintojų. Garantiniai dokumentai gali būti siunčiami atskirai nuo prekių ir neužpildyti (tai teisės į garantinį servisą nepanaikina).

*** Klientas visuomet turi teisę kreiptis į IMK.LT ir mes pasistengsime suteikti operatyvią pagalbą ar reikiamą informaciją dėl prekės remonto. Kreipiantis prašome nurodyti užsakymo numerį, pirkimo datą, pirkėjo vardą, pavardę ar įmonės pavadinimą.

DĖMESIO: Tais atvejais, kai prekė yra nepataisoma, autorizuotas servisas pateikia pažymą.
Klientas turi teisę pasikeisti į kitą tokią pačią ar bet kokią kitą tinkamą prekę arba IMK.LT įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus.


PIRKĖJO TEISĖS

Remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 1 dalyje, nustatančio, jog "Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.228(11) straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis“ nustatyta tvarka, galimas tinkamos kokybės prekių grąžinimas:

- Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo–pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui ir prekes grąžindamas savo lėšomis per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pristatymo dienos (klientas siuntos priėmimą patvirtina parašu kurjeriui);
- Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti nurodyta teise atsisakyti sutarties, jeigu sutartis buvo sudaryta dėl garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterių programų tiekimo ir pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas;
- Jeigu pirkėjas pasinaudoja teise atsisakyti sutarties, kai už daiktą visiškai ar iš dalies sumokama pagal tam tikslui pardavėjo ir pirkėjo arba pardavėjo ir trečiojo asmens sudarytą vartojimo kredito sutartį, tai ta vartojimo kredito sutartis turi būti nutraukiama be jokių papildomų įsipareigojimų pirkėjui;
- Jeigu klientui buvo suteikta papildoma pasiūlymo nuolaida, ta nuolaida yra automatiškai atšaukiama tuo atveju, kai klientas atšaukia (ar grąžina) bent vieną kokybišką užsakymo pagal tokį pasiūlymą prekę.


PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Grąžinant kokybiškas prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
- grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
- prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
- prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę;
- grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
- grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą  trečiajam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo Pirkėjo pranešimą apie sutarties atsisakymą, grąžinti Pirkėjui visas šio sumokėtas sumas, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Pirkėjui atsisakius sudarytos sutarties, Pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos.

IMK.LT vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, IMK.LT įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001.06.11 nutarimu Nr. 697 (2014.07.22 nutarimo Nr. 738 redakcija) patvirtintomis "Mažmeninės prekybos taisyklėmis".


Pirkėjai turi teisę patys apmokėdami prekės pristatymo išlaidas, per keturiolika dienų atsisakyti prekės. Ši teisė negalioja žemiau nurodytoms išimtims:

 • 1) paslaugų sutartims;
 • 2) sutartims dėl pagal specialius pirkėjo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos pirkėjo asmeninėms reikmėms;
 • 3) sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
 • 4) sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
 • 5) sutartims dėl prekių, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;
 • 6) sutartims, sudarytoms pirkėjui pateikus mums konkretų prašymą dėl specialisto atvykimo tam, kad būtų atlikti skubaus remonto ar priežiūros darbai.
 • 7) sutartims dėl supakuotų vaizdo ar garso įrašų arba supakuotos programinės įrangos, kurie buvo išpakuoti po pristatymo;
 • 8) sutartims dėl laikraščių, periodinių leidinių ar žurnalų pristatymo, išskyrus sutartis dėl šių leidinių prenumeratos;
 • 9) sutartims dėl skaitmeninio turinio teikimo;
 • 10) juridiniams asmenims;
 • 11) grąžinimo teisė taip pat negalioja prekėms, užsakomoms specialiu užsakymu arba pagal specialią konfigūraciją (pvz. kompiuteriai užsakomi iš pageidaujamo gamintojo pagal kliento pageidautus parametrus).


Jei per garantijos terminą kliento įsigyta netinkamos kokybės prekė pakeičiama nauja tinkamos kokybės preke, pakeistajai taikomas likęs garantijos terminas, t.y. garantinis terminas nepratęsiamas.

 

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.


DUOMENŲ SAUGUMO GARANTIJA

Kliento duomenų saugumą užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Duomenys, keliaudami tarp kliento kompiuterio ir serverio nebus perskaityti arba pakeisti trečių šalių, nes yra šifruojami sudėtingiausiais karinio lygio algoritmais. Atsiskaitydamas elektronine bankininkyste, pirkėjas visus duomenis įveda banko sistemoje, todėl IMK.LT ši informacija yra neprieinama.


AUTORIZUOTI GARANTINIO APTARNAVIMO CENTRAI

Buitinė technika:
AEG, Beko, Blomberg, Bomann, Bosch, Candy, Clatronic, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Hotpoint-Ariston, Indesit, Jetair, Kenwood, Krups, LG, Miele, Moulinex, Nikon, Rowenta, Samsung, Siemens, Sharp, Stollar, Tefal, Thomson, Vidoe, Zanussi, Weismann
UAB „AG Service“

Aerial, Akai, Ariete, Atlant, Best, Beurer, Bomann, Bosch, Brandt, Braun, Brondi, Candy, Daewoo, De Dietrich, Delonghi, Dyson, Elitair, Fagor, Falmec, First, Fritel, Funai, Gastroback, Gorenje, Gratus, Haier, ISE (In-sink-erator), Kenwood, Lattemento, LG, Liebherr, Mastercook, Melitta, Moser, Nakamischi, Nardi, Niewiadow, Nilfisk, Nivona, Omega, Orion, Oster, Petra, Philips, Radiotehnika, Roadstar, Russell Hobbs, Sanyo, Siemens, Snaigė, Sony, Technics, Thomas, Trotec, Valera, Wahl, Wharfedale
UAB „Baltic Continent“

 

Hotpoint-Ariston, Indesit, JVC, LG, nous, Panasonic, Philips, Saeco, Samsung, Sharp, Sony, Tesy, Zelmer

UAB "Emtoservis"

 

Whirlpool


Kompiuterinė, vaizdo ir garso technika:
Acer, BenQ, eMachines, Epson, Fujitsu, Grundig, Hitachi, Hyundai, HP, Compaq, IBM, Lenovo, Yamaha, Lexmark, LG, NEC, Packard Bell, Philips, Pioneer, Samsung, Thomson, Toshiba, ViewSonic, Xerox
UAB “Servicenet”

Apple, Asus, BenQ, Brother, Dell, Haier, HANNspree, IIYAMA, Lexmark, LG, MSi, Sanyo, Xerox
UAB “Servisa ICT”

Canon

Mobilieji telefonai:
Apple, Blackberry, HTC, Huawei, Just5, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sony, ZTE
UAB “Mobiliųjų telefonų techninis centras”

Taip pat visuomet galite kreiptis į IMK.LT ir mes nukreipsime reikiamu adresu arba suorganizuosime prekės pristatymą (garantija nuo durų iki durų).
Jei kreipiatės į mus, aptarnausime greičiau ir tiksliau, jei nepamiršite nurodyti savo užsakymo numerio.

 

 

PRATĘSTO GARANTINIO APTARNAVIMO SUTARTIES SĄLYGOS (JEI UŽSAKYMO METU PASIRINKOTE ŠIĄ PAPILDOMĄ PASLAUGĄ):

1. SUTARTIES OBJEKTAS
1.1. Sutarties objektas – įrenginio garantinio aptarnavimo laikotarpio pratęsimas. Paslaugos aprašymas ir kaina yra nurodyti
pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikate (toliau - PGAS), kurį klientas gauna elektronine ir/arba popierine forma ir kuris yra
laikomas šios sutarties priedu. Pratęsto garantinio laikotarpio paslaugą teikia ne IMK.LT, o partnerių įmonės: UAB "Servisas plius"
arba UAB "Serviso kontraktų centras".

2. ĮSITIKINKITE, KAD JŪSŲ ĮRENGINYS YRA TINKAMAS
2.1. Ši sutartis galioja tik tiems įrenginiams, kuriems įsigijimo momentu yra suteikiama netrumpesnė kaip 6 mėnesių originali
gamintojo garantija;
2.2. Sutartis taikoma įrenginiams, kurie skirti naudojimui Lietuvos Respublikoje;
2.3. Sutartis galioja tik nekomercinės paskirties įrenginiams.

3. PRATĘSTO GARANTINIO APTARNAVIMO PASLAUGĄ TEIKIANČIOS ĮMONĖS (toliau PGĮ) ATSAKOMYBĖS
3.1. PGAS galiojimo laikotarpiu apmokėti įsigytos prekės taisymą.
3.2. Pašalinti visus mechaninius ir elektrinius prekės gedimus, kurie yra padengiami gamintojo garantija, jei šie gedimai įvyko naudojant
prekę pagal instrukciją. PGĮ įsipareigoja padengti nurodytos prekės remontą tik pagal prekės gamyklinę sandarą (konfigūraciją).
Padengiamos darbo bei atsarginių dalių išlaidos, būtinos garantinės prekės funkcionavimui palaikyti.
3.3. Klientui pareikalavus, jeigu prekė buvo taisoma 3 kartus ir reikia pakartotinio remonto, PGĮ gali įrenginį pakeisti į naują. Naujos
prekės kaina neturi viršyti keičiamos prekės kainos arba gali būti mažesnė. Keičiamos atsarginės dalys gali būti naujos arba
suremontuotos, bei gali kainuoti mažiau, nei originalūs gaminiai. Atlikus prekės keitimą tokia pačia, atitinkančia jos rūšį bei
kokybę, PGĮ yra įvykdęs šios sutarties įsipareigojimus, ir sutartis yra laikoma pasibaigusia. Keičiamos prekės turės galiojančią
gamintojo garantiją.
3.4. Taisyti tik iš anksto užregistruotus gedimus. Po remonto pataisyta prekė Klientui bus gražinta nemokamai.
3.5. Jeigu gamyklinio garantinio aptarnavimo metu prekė yra grąžinama pardavėjui, Klientui pareikalavus, GPĮ grąžina visą šios
sutarties kainą

4. SVARBI INFORMACIJA KLIENTUI
4.1. Sugedusią prekę klientas turi pristatyti asmeniškai, arba atsiųsti ją (siuntinys turi būti iš anksto apmokėtas bei apdraustas)
į, registracijos metu, nurodytą taisyklą. Prekė turi būti siunčiama originalioje pakuotėje arba turi būti tinkamai supakuota,
kad transportuojant į aptarnavimo vietą prekė nebūtų sugadinta, priešingu atveju prekė nebus priimta remontui. Kartu su
preke turi būti įdėtas trumpas gedimo aprašymas, dokumentas, patvirtinantis prekės pirkimą (prekės pirkimo čekis ar pirkimo
išsimokėtinai sutartis), gamintojo suteiktos prekės garantijos dokumento originalas (prekės pirkimo data turi būti aiškiai
matoma bei sutapti su sutartyje nurodyta prekės pirkimo data, prekės serijinis numeris turi sutapti su garantijoje nurodytu
serijiniu numeriu).
4.2. Jei prekė yra pakeista į kitą, per 10 dienų, pradedant nuo keitimo dienos, raštu informuoti apie tai GPI nurodant naujos prekės gamintoją, modelį bei
serijinį numerį.
4.3. Klientas turi išsaugoti visą jam reikalinga informaciją, prieš atiduodant prekę remontui, GPĮ neatsako už duomenų esančių
įrenginio laikmenoje praradimą remonto metu.
4.4. Klientas gali nutraukti sutartį, informuodamas apie tai GPĮ arba grąžindamas sutarties originalą sutarties pardavėjui per 14
dienų, skaičiuojant nuo PGAS įsigijimo bei Sutarties pasirašymo dienos.
4.5. Prireikus remontuoti stambių gabaritų techniką, klientas gali reikalauti, kad meistras atvyktu į namus.
4.6. Jei atsarginės detalės GPĮ yra neprieinamos, Klientas turi teisę pats įsigyti trūkstamą atsarginę dalį iš trečiųjų asmenų. Pateikus
pirkimo dokumentus, atsarginių dalių įsigijimo išlaidos bus kompensuotos.

5. KITOS SĄLYGOS
5.1. PGAS pradeda galioti iškart pasibaigus gamintojo garantijai ir galioja iki PGAS nurodytos datos.
5.2. Nuostoliai bei gedimai, nebus šalinami dėl šių priežasčių: serijos numerio neatitikimas arba nebuvimas; neteisingas kompo
nentų pajungimas; savavališkas taisymas, atliktas remontas ne GPĮ nurodytoje taisykloje, bei modifikavimas; neoriginalių
spausdintuvo rašalinių kasečių pildymas - panaudojimas; netinkamas elektros srovės panaudojimas; energijos netekimas;
prekės kritimas; gabenimo pažeidimai; korpuso pažeidimai; vagystės atvejai, piktnaudžiavimas, netinkamas naudojimas,
aplaidumas, vandalizmas, gyvūnų bei vabzdžių sukelti pažeidimai, aplinkos poveikis (gaisras, tvanas, korozija, smėlis, purvas,
audra, kruša, žemės drebėjimas, kiti gamtos reiškinių padariniai); programinės įrangos bei su šia įranga susijusios problemos;
komponentų, nepadengiamų gamintojo garantija, praradimas; duomenų priėmimo bei perdavimo problemos, nutikusios dėl
išorinių priežasčių; gamintojo produkcijos atšaukimas bei perdarymas, nepriklausomai nuo gamintojo apmokėjimo galimybių;
tokios prekės kaip elektros lemputės, filtrai, maitinimo elementai, toneriai, dirželiai, būgnai, ryškalai, bei rašalo kasetės;
vidinių komponentų pašalinimas bei perinstaliavimas, atliktas kitoje, ne gamyklos įgaliotoje taisykloje; kosmetinės bei korpuso
detalės; kabeliai, laidai, sujungėjai; komponentas (ai), kurie niekada nebuvo padengiami gamintojo garantijos; deformacija bei
rūdijimas.
5.3. Nebus padengiamos darbo jėgos bei medžiagų išlaidos, ir kitų nuostolių, susijusių su remontuojamos prekės informacijos
praradimu.
5.4. GPĮ pasilieka teisę nepatvirtinti registracijos. Tokiu atveju bus atlyginta sertifikato pirkimo kaina.
5.5. GPĮ pasilieka teisę pakeisti sugadintą prekę panašios rūšies bei kokybės preke net jei prekė sugedo pirmą kartą.
5.6. GPĮ jokiomis aplinkybėmis neatsako už netiesioginę, pasėkminę ar atsitiktinę žalą (įskaitant pelno netekimą, verslo nutraukimą,
duomenų praradimą ir t.t.), netgi tuo atveju, kai viena iš ŠALIŲ buvo įspėta apie tokios žalos atsiradimo galimybes.
5.7. GPĮ nepadengia jokių pažeidimų, kuriuos privalo padengti arba pašalinti gamintojas.
5.8. GPĮ jokiomis aplinkybėmis neprisiima jokios atsakomybės dėl pardavėjo įsipareigojimų pirkėjui.
5.9. Šis sertifikatas nėra draudimo polisas, tai yra pratęsto garantinio aptarnavimo Paslaugos Teikimo Sutartis.

VISŲ PREKIŲ PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

*Dėl koronaviruso keičiasi siuntų pristatymo tvarka
 
"Gerbiamas Kliente,
Atsižvelgdami į dabartinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje dėl koronaviruso, siekiame sumažinti riziką Jūsų klientams ir kurjeriams. Esame atsakinga siuntų pristatymo bendrovė, todėl inicijuojame prevencinius veiksmus, prie kurių raginame prisidėti ir visus klientus.
Kviečiame susipažinti su įgyvendinamais pokyčiais DPD Lietuva siuntų pristatymo procese.
 

BEKONTAKTIS PRISTATYMAS SU PIN KODU.

Nuo 2020.06.01 atnaujiname bekontaktį siuntų pristatymo procesą privatiems asmenims.

Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas PIN kodu. PIN kodas pateikiamas SMS žinute.

Nuo šiol siuntų pristatymas tampa dar greitesnis, paprastesnis ir saugesnis. Siuntą atsiimsite be asmens dokumento. Patogu, nes siuntą su PIN kodu gali atsiimti kitas asmuo, pvz. šeimos narys, kuriam gavėjas pateikė PIN. Saugu, kadangi procesas taikomas ne vienerius metus.

SVARBU! Šis PIN kodas NĖRA paštomato durelių PIN kodas. Jei siuntą Jums turėjo pristatyti kurjeris, bet ją nukreipėte į paštomatą, gausite atnaujintą PIN kodą, skirtą atidaryti paštomato durelėms. 

 

Kokia atnaujinto bekontakčio pristatymo eiga?

 1. Siuntos gavėjas prieš pristatymą gauna 4 skaitmenų PIN kodą (SMS žinute arba į Viber programėlę, jeigu ja naudojasi).
 2. Atvykus kurjeriui siuntos gavėjas nurodo PIN kodą.
 3. Kurjeris įveda nurodytą kodą savo skeneryje.
 4. Jei kodas teisingas, kurjeris siuntą palieka 2 metrų atstumu nuo gavėjo.
 

Ką daryti, jei PIN kodo su savimi neturiu arba jo negavau?

Jei gavėjas dėl kažkokių priežasčių siuntos pristatymo metu negali nurodyti PIN kodo, gavėjo parašas, kaip ir anksčiau, keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų:

 1. Per atstumą parodykite kurjeriui galiojantį savo asmens dokumentą. Kurjeris savo skeneryje įves 5 paskutinius asmens dokumento numerio skaitmenis. Dokumento numeris nėra Jūsų asmens asmens kodas. Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.
 2. Jei su savimi neturite asmens dokumento, Jums pageidaujant kurjeris gali Jūsų siuntą nukreipti į Jums patogiausią DPD paštomatą. Šiuo atveju siunta turi atitikti maksimalius paštomato dydžio ir svorio reikalavimus: maksimalus ilgis – 61 cm, maksimalus plotis – 44 cm, maksimalus aukštis – 37 cm, maksimalus siuntos svoris - 20 kg.
 3. Jeigu atsisakote abiejų aukščiau išvardintų būdų, kurjeris negali palikti siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

UŽSAKOMŲJŲ KROVOS DARBŲ PAKEITIMAI.

Kas yra užsakyti krovos darbai (UKD)?

 1. Garantuotas siuntos sunešimas iš transporto priemonės į patalpas pristatymo adresu.*
 2. Nešant pakuotes nedalyvauja nei Siuntėjas, nei Gavėjas.
 3. Paslaugą atlieka du DPD darbuotojai.

Paslauga taikoma, kai viena pakuotė sveria 31,5-80 kg arba siunta sudaryta iš daug lengvų (iki 31,5 kg) pakuočių.

*Karantino laikotarpiu siuntos sunešamos iki buto ar privataus namo durų.
 
SVARBU: jei užsakomieji krovos darbai (UKD) iš anksto NEUŽSAKYTI, siuntai kuri yra sunkesnė nei 31,5 kg, gavėjas PRIVALĖS iškrauti siuntą iš DPD transporto priemonės pats bei pasirūpinti jos nunešimu į patalpas.
  
Visą aktualią informaciją susijusią su siuntų pristatymo pasikeitimais dėl COVID-19 galite 

sekti www.dpd.lt puslapyje skiltyje KORONAVIRUSAS.

Informaciją nuolat atnaujiname.
 
Tikimės Jūsų supratimo bei atsakingo požiūrio į visuomenės sveikatą. Atsiprašome dėl galimų laikinų nepatogumų.
 
Saugokime save ir savo Klientus!
Nuoširdžiai Jūsų
DPD Lietuva"

 

Standartinis pristatymas kurjeriais apsiriboja prekės (-ių) pristatymu iki nurodyto namo ar laiptinės:

 • smulkių siuntų (iki maždaug 31,5 kg) pristatymo kaina - 4,90 €;
 • stambių siuntų (apie 31,5-80 kg) pristatymo iki namo kaina - 9,90 €;
 • sunkesnių nei 80 kg ir/ar didesnių matmenų siuntų pristatymo iki namo kaina - 19,90 €.

 

Jei papildomai užsakysite pratęstą garantiją perkamai technikai (galioja tik fiziniams asmenims), galėsite pasirinkti nemokamą (0,00 €) pristatymą iki namo.

 

Klientų patogumui, esame įdiegę alternatyvius pristatymo būdus (išskyrus stambių gabaritų prekėms):

 • Smulkių siuntų pristatymas į DPD ar LP EXPRESS terminalą - 4,90 €;
         DPD pakuotės maksimalūs matmenys iki 37 x 61 x 44 cm, maksimalus svoris iki 20 kg; LP EXPRESS pakuotės maksimalūs matmenys iki 36,5 x 35 x 61 cm;
 • Smulkių siuntų pristatymas į DPD atsiėmimo tašką - 4,90 €.

Didelių gabaritų (pvz., šaldytuvų) ir/ar didelio svorio prekių (nuo 31,5 iki 80 kg) užnešimo iki durų paslauga kainuoja papildomai (19,90 €). Tokio užsakymo įvykdymui gali papildomai reikėti 1-3 darbo dienų.
Jei prekė sveria 80 kg ar daugiau, prekės užnešimo paslauga gali kainuoti daugiau arba gali būti visai neteikiama (kiekvienu konkrečiu atveju teiraukitės konsultanto).

Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų, prašome susisiekti užpildant „klausk apie prekę“ formą ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos Jums parašysime asmeniškai.


PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Kurjerių tarnyba prekes pristato Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu.

Siuntos klientams yra pristatomos darbo dienomis tarp 8 ir 18 val. Didžiuosiuose miestuose* siuntoms iki 31,5 kg svorio galimi ir tikslesni pristatymo intervalai (8-14, 14-18, 18-22 val.). Tai galite pažymėti užsakymo komentare, tačiau konkrečios valandos, kada pristatyti užsakymą, kurjeriui nurodyti nėra galimybės.


Preliminarus pristatymo terminas dienomis yra nurodytas kiekvienos prekės aprašyme.

Jei Jūsų užsakyta prekė(-ės) yra sandėlyje Lietuvoje ir Jūs atsiskaitote el.bankininkystės įskiepiu arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatome per maždaug 1-2 darbo dienas. 

DĖMESIO!

- Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti išorinę siuntos būklę dar dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, yra būtina surašyti pastabas kurjeriui apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą (to nepadarius, eliminuojama galimybė vėliau pareikšti pretenzijas kurjerinei bendrovei dėl pristatymo broko).
- Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.
- Atsiskaitydami grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.
- Neužsakius užnešimo paslaugos, kurjeris pristatys užsakymą iki nurodyto adreso namo laiptinės.

SVARBU:

- Tuomet, kai prekės pristatomos iš sandėlių užsienyje, pristatymas gali užtrukti apie 10-20 darbo dienų.  
- Jei prekė pristatoma pagal spec. užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai, tačiau maksimali pristatymo trukmė paprastai neviršija 3-4 savaičių.
- Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Preliminarus terminas yra nurodomas kiekvienos prekės kortelėje. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

*
Didieji miestai:
   Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena.
PASTABA: tik miestui priklausantys adresai. Netaikoma priemiesčio ar rajono adresams.

Prekės informacija

FUNKCIJOS


Derintojas

 • Atminties Presets: Radijo stočių (FM: 18 / MW: 6 / LW: 6)
 • Automatinis įrašymas į atmintį
 • Paieška: Local / DX

 

RDS

 • RDS funkcijos: AF, TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT

 

DAB imtuvas

 • DAB imtuvas Įmontuotas
 • DAB + / DMB Palaikomos
 • Paslaugos Preset: 18 Iš anksto atmintis (6 paslaugų pagal kiekvieną juostą, TBP 1/2/3)
 • Automatinis ansamblis / Paslaugos atmintis
 • RDS Atsarginiu (jei yra)
 • Paslaugų paieškos funkcija
 • PTY paieškos funkcija
 • Antenos Maitinimo atranka
 • Reikalinga TBP Antenos KAE-220DA parduodami atskirai

 

"Bluetooth®"

 • Built-in Bluetooth® modulis
 • VKP (Hands-Free Profile) suderinama
 • Srautinio Muzika: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile ") Suderinamas
 • Srautinės muzikos kontrolė: AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) Ver.1.4 Suderinamas
 • Išplėstinė Bluetooth® technologijos
 • Jungtis: BTP (Reikalinga paprasta Saugus Poravimas) Palaikomos
 • Individualus Profilio Ryšio Laisvų rankų Telefono ir muzikos transliavimas
 • Telefonų knyga: Telefonų knyga sinchronizavimas
 • Speed ​​Dial: 4 Iš anksto atmintis (už telefoną)
 • Keli Telefono numeris Registracija: 5 telefonai gali būti saugomi vienu vardu
 • Įrenginio pavadinimas, Ekranas
 • Automatinis Atsakymas
 • Skambinkite istorija Ekranas: Išeinantys skambučiai / gaunamus skambučius / Praleisti skambučiai
 • Perrinkti funkcija
 • Kalbėjimo garsumo lygis reguliavimas: galima siunčiamus ir gaunamus tomas
 • DTMF (toninio) funkcija
 • Signalo stiprumo indikatorius
 • Akumuliatoriaus įkrovos lygio indikatorius
 • Meniu kalbos pasirinkimas: 24 kalbomis
 • Programinės įrangos atnaujinama
 • Mikrofonas Įtraukta

 

Made for iPod® / iPhone®

 • Suderinamumas iPod / iPhone: Made for iPod touch "5/4/3/2/1 Pr, iPod nano 7/6/5/4/3-iosios / gen iPod classic 160GB / 120GB / 80GB," iPod su video, iPhone5S , iPhone5C, iPhone5, iPhone 4S "," iPhone 4 "," iPhone 3GS "," iPhone 3G
 • Jungtis: KCU-461iV Reikalinga (parduodamas atskirai)
 • Muzika ir vaizdo atkūrimas Suderinamas
 • Laisvi Pasirinkimas: grojaraščio / Atlikėjas / albumas / daina / Podcast / Žanras / Autorius / Audioknygos
 • Alfabetas Paieška
 • Meniškos Ekranas
 • Tiesioginis aukštyn / žemyn: grojaraščio / Atlikėjas / albumas / Žanras / Autorius
 • MIX (Shuffle) žaisti: Dainos, Albumai, Visos
 • Pakartojimas
 • Baterijos įkrovimas

 

Disc "leistuvas

 • Disko tipas: DVD / CD grotuvas
 • Disko atkūrimas Tipas: DVD video, CD, CD-R / RW, DVD ± R / RW
 • Skaitomi Formatas: DVD video, CDDA, MP3 / WMA / AAC, DivX "
 • MIX Atkurti atsit
 • Pakartojimas
 • DVD Tiesioginis Meniu valdymas
 • CD teksto rodymas
 • Kompaktinių diskų Tekstas Vardas Ieškoti
 • VPK: 24 bit DAC

 

Navigacijos funkcija

 • Žemėlapis Aprėptis: 47 šalys (Vakarų ir Rytų Europoje)
 • Meniu kalba: 29 Kalbos
 • Balso gido kalba: 29 kalbomis Nurodymai balsu, 15 kalbų Tekstas į-Speech (TTS)
 • Išplėstinė Adresas Ieškoti
 • Pašto indeksas Paieška
 • Laisva forma Paieška
 • Dalinis Name Paieška
 • Išplėstinė POI funkcijos
 • Smart Maršrutai: Smart Maršrutai, naudojant istorinius eismo modelius
 • Išplėstinė maršruto planavimas
 • Ekologinio Maršruto paieška
 • 7 alternatyvus maršrutas rekomendacija
 • Išplėstinė TMC režimas
 • Žemėlapis Ekrano režimas: 2D kategorija Iki, 2D Šiaurės Iki, 3D
 • 3D Miestas režimas: 3D pastatas / Ikona
 • Aukštis Žemėlapis Ekranas: 3D žemėlapiai su pakilimu režimu
 • 3D greitkelio sankryžos vaizdas: Junction View "režimas su gestų Post
 • Pavaros Lane pasiūlymas
 • Tuneliavimo režimu
 • Greitkelis režimas
 • Balso gido Maišymo
 • Teksto-Speech
 • Tiesioginis telefono skambučio iš POI duomenų
 • 3 Padėties jutikliai: GPS, giroskopas, transporto priemonės greitis Pulsas

 

USB ryšys su medija

 • USB jungtis: USB prailginimo laidas
 • Muzika ir vaizdo atkūrimas Suderinamas
 • Atkuriami: MP3 / WMA / AAC atkūrimas
 • Vaizdo atkūrimas: DivX atkūrimas
 • Failo / aplanko Name Paieška
 • Gairė informacija Paieška
 • Aplankas aukštyn / žemyn
 • MIX Atkurti atsit
 • Pakartojimas

 

Garso Tiuningas

 • Bass Engine SQ
 • Bass Engine ™ Pro "
 • Žemų dažnių lygio reguliavimas
 • Žemų dažnių fazės Pasirinkite
 • 4V Aukštos įtampos PreOut
 • Ekvalaizeris: Butas, pasirodo, Rokas, Naujienos, džiazo, elektros Šokių, Hip-Hop, easy listening, Kantri muzika, Klasikinė
 • 9-juostų parametrinis ekvalaizeris
 • 6 kanalų skaitmeninė laiko korekcija
 • Skaitmeniniai crossover nustatymas
 • Individualus Garso nustatymas automobiliu tipas
 • MediaXpander
 • Prašymas garsumo lygis nustatymas
 • Garso nustatymas duomenų atsisiuntimas
 • Lengvas, Step-by-Step Garso tinkinimo
 • Alpių TuneIt Pritaikymo pasiruošę

 

Bendras

 • Variklio galingumas: 4 x 50 W, didelės galios stiprintuvas
 • "Advanced Power IC
 • Ekranas: 8 '' WVGA didelės skiriamosios gebos ekranas
 • Baltas LED Pašvietimas sistema
 • 50/50 Splitas ekranas: Left / Right "Padėtis Keičiami
 • Motorizuotas Ekranas Valdymas
 • Valdymo tipas: palieskite, vilkite, brūkštelėkite
 • Mėgstami funkcija
 • Automatinis nustatymas Pakeisti 2 Vartotojai
 • Ekrano spalvos nustatymas: 5 faktai Spalva (Mėlyna / Raudona / Gintaro / žalia / juoda) Pasirenkamas
 • Aukštos klasės Audiophile dizainas
 • PreOut: 3 PreOuts (4V, priekiniai / galiniai / Žemų dažnių)
 • AUX-Out: 1 / V AUX išėjimas
 • AUX-In: 2 / V AUX įvestis
 • Vairo nuotolinio valdymo Paruošta
 • OEM pietus ekranas Paruošta
 • Nuotolinio valdymo Paruošta
 • Navigacijos orientavimo Sumaišykite
 • Fotoaparato prijungimas ir Built-in kontrolė Multi-view Camers
 • Kamera vadovas linija reguliavimas
 • Galinio vaizdo kamera Ekranas Automatinis įkrovos viršų
 • Paprasta režimas & Info režimas Rodyti pasirinkimą
 • "Visual EQ
 • Live Kontrastas reguliavimas
 • Meniu kalba: 24 kalbos (AV / "Bluetooth"), 29 kalbos (Navigacija Meniu ir balso orientavimo)
 • Laikrodis
 • Automatinis šviesos srauto reguliatorių
 • Apsaugos nuo vagysčių Apsaugos kodas
 • Programinės įrangos atnaujinama
 • Maitinimo antenos
 • Nuotolinis įjungimo
 • Optinė išvestis
 • HDMI (Alpių Specialusis HDMI jungtis būtina)
 • Start-Stop "sistema neveikė
 • Ar Jungtis

 

Žemėlapis ir duomenų bazės

 • Prisijungę Žemėlapis Atnaujinti

 

Montavimas

 • Puikiai tinka Kit sprendimų nėra

 

SPECIFIKACIJOS


Ekranas

 • Ekrano dydis: 8 colio plačiaformatis
 • Skystųjų kristalų tipas: Skaidri tipas TN LCD ekranas
 • Operacijų sistema: aktyvi matrica
 • Skaičius paveikslų elementai: 1.152.000 pikselių (800 x 3 x 480)
 • Apšvietimo sistema: Balta LED fono apšvietimas
 • Efektyvus skaičius paveikslų elementai: 99.99%
 • Spalvų sistema: NTSC, PAL

 

Maksimalus galingumas Reitingai

 • Maksimalus variklio galingumas: 4 x 50 W

 

FM imtuvas

 • Tiuningas intervalas: 87,5-108,0 MHz
 • Jautrumas mono: 8.1 DBF (0,7 μV / 75 omų)
 • 50dB nusiraminimas Jautrumas: 12 DBF (1.1 μV / 75 omų)
 • Kanalų atskyrimas: 80 dB,
 • Signalo ir triukšmo santykis: 65 dB,
 • Stereo atskyrimas: 35 dB,
 • Užfiksuoti santykis: 2 dB

 

MW imtuvas

 • Tiuningas intervalas: 531 - 1602 kHz,
 • Naudinga Jautrumas (IEC Standard): 25.1 μV / 28 DBF

 

LW imtuvas

 • Tiuningas intervalas: 153-281 kHz,
 • Naudinga Jautrumas (IEC Standard): 31.6 μV / 30 DBF

 

Disc "leistuvas

 • Dažninė: 5 -20k Hz ± 1 dB
 • Kanalų atskyrimas (1kHz ne): 85 dB
 • DynamicRange (bent 1kHz): 95 dB,
 • Bendras harmoninis iškraipymas (bent 1kHz): 0.008%
 • Oho ir plazdėjimas (% WRMS): BML
 • Signalo ir triukšmo santykis: 100 dB
 • Horizontali raiška: 500 linijos arba didesnis
 • Vaizdo išvestis Lygis: 1 Vp-p (75 omų)
 • Signalo ir triukšmo santykis (video): DVD: 60 dB

 

USB

 • USB Reikalavimai: USB 1.1 / 2.0
 • Maks. Energijos suvartojimas: 1000 mA
 • USB klasė: Mass Storage Class, žaisti iš prietaiso
 • File System: FAT 12/16/32
 • MP3 dekodavimas: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3 "
 • WMA Dekodavimas: Windows Media ™ Audio
 • AAC Dekodavimas: ACC-LC formatas "m4a '' failą
 • "DivX" dekodavimo: '' .divx "," Avi "failą
 • Kanalų skaičius: 2-kanalai (Stereo)
 • Dažninė: 5 - 20k Hz ± 1 dB * Dažninė gali skirtis priklausomai nuo kodavimo programinės įrangos / bitais
 • Bendras harmoninis iškraipymas (bent 1kHz): 0.008%
 • DynamicRange (bent 1kHz): 95 dB,
 • Signalo ir triukšmo santykis: 100 dB
 • Kanalų atskyrimas (1kHz ne): 85 dB

 

GPS

 • GPS antena tipas: Mikro-jų juostų Plokšti paukščio skrydžio
 • Priėmimo dažnis: 1575,42 ± 1 MHz
 • Priėmimo Jautrumas: -130 dB Maksimalus
 • Priėmimo būdas: Parallel 12 kanalai

 

"Bluetooth®"

 • Bluetooth® Versija: Bluetooth "V2.1 + EDR
 • Galia: 4 dBm Maks. (Galia 2 klasė)
 • VKP: VKP (laisvų rankų profilis)
 • HSP (Head Set Profile)
 • A2DP: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile ")
 • AVRCP: AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile)

 

Garso Tiuningas

 • Žemų dažnių lygio reguliavimas: 0-15
 • Žemų dažnių fazės nustatymas: 0 ° arba 180 °
 • BASS VARIKLIO SQ: 5Mode, 0 lygmuo, kad +6
 • HighPassFilter: 20/25 / 31,5 / 40/50/63/80/100/125/160/200 Hz,
 • HighPassFilter (nuolydis): Išjungtas / -6 / -12 / -18 / -24 dB / spalis
 • HighPassFilter (Pelnas): -12 iki 0 dB,
 • LowPassFilter: 20/25 / 31,5 / 40/50/63/80/100/125/160/200 Hz,
 • LowPassFilter (nuolydis): Išjungtas / -6 / -12 / -18 / -24 dB / spalis
 • LowPassFilter (Pelnas): -12 iki 0 dB,
 • Laiko korekcija: 0.0 - 9.9ms (0.1ms etapas)
 • Parametrinis ekvalaizeris (juosta 1) data: 20 - 100 Hz,
 • Parametrinis ekvalaizeris (band 2): 63-315 Hz,
 • Parametrinis ekvalaizeris (band 3) 125 - 500 Hz
 • Parametrinis ekvalaizeris (band 4): 250 - 1k Hz,
 • Parametrinis ekvalaizeris (band 5): 500 - 2k Hz,
 • Parametrinis ekvalaizeris (band 6): 1k - 4k Hz,
 • Parametrinis ekvalaizeris (band 7): 2k - 7.2k Hz,
 • Parametrinis ekvalaizeris (band 8): 5.8K - 12k Hz,
 • Parametrinis ekvalaizeris (band 9): 9k - 20k Hz,
 • Parametrinis ekvalaizeris (Pelnas): nuo -7 iki +7
 • Prašymas garsumo lygis nustatymas: -14 iki 14

 

Bendras

 • Maitinimo reikalavimai: 14.4 V DC (11-16V leistina)
 • Pasirengimo Išėjimo įtampa (iki iškraipymų): 4 V / 10k omų
 • Didžiausias montavimo kampas: 30 °
 • Svoris: 2.9 kg

 

Matmenys

 • Din Dydis: 2DIN
 • Važiuoklės dydis (plotis x aukštis x gylis) mm: 178 x 100 x 164 mm,
 • Nosis kūriniai dydis (plotis x aukštis x gylis) mm: 189.5x 120x 10.25 mm

Mūsų pirkėjų atsiliepimai DaugiauDaugiau atsiliepimų