Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Montavimo tipas

Energijos klasė

Valdymo skydelis

Pakeliamas apatinis krepšys

Automatinis durelių atidarymas

Inverterinis variklis

Projekcija ant grindų

Vidaus apšvietimas

Trečias krepšys

Indaplovės talpa

Triukšmo lygis

Indaplovės aukštis

Indaplovės plotis

Kilmės šalis

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Indaplovės | Buitinė technika

Prekių 1-24173
24 48 96

1 2 3 4 5 6 7 8

1 2 3 4 5 6 7 8

Kaip išsirinkti | Indaplovės

Indaplovės pagal montavimo tipą būna 3 rūšių: integruotos, integruotos iš dalies ir neintegruotos. Integruota indaplovė visiškai paslepiama balduose, mygtukai taip pat visiškai paslėpti. Dalinai integruota nuo pilnai integruotos skiriasi tuo, kad jos valdymo mygtukai nėra paslėpti. Dažniausiai jos montuojamos į spinteles ir taip pritaikomos prie interjero. Neintegruota yra laisvai pastatoma indaplovė, tad virtuvėje gerai matoma. Iš visų trijų indaplovių tipų šis pasirinkimas yra pigiausias, tačiau gali turėti ir mažiausiai funkcijų, nes modernesnės indaplovės yra integruojamos.
Standartiškai indaplovės yra 45 cm ir 60 cm pločio. Jei vietos pakankamai, vienareikšmiškai verta rinktis 60 cm, nes joje galima išplauti daugiau indų. Mažą indaplovę verta rinktis tik tuo atveju, jei virtuvėje labai trūksta vietos. Deja, gamintojai dar nesukūrė mini indaplovės, kuri talpintų 1 indų komplektą ir būtų itin maža.
Indaplovės talpa matuojama indų komplektais; paprastais jos talpa būna 6–15 komplektų. Keturių asmenų šeimai turėtų pakakti 12 komplektų talpos indaplovės. Žinoma, tai priklauso nuo maisto gaminimo įpročių.
Indaplovės talpai didelę įtaką daro indų sudėjimui skirti krepšiai, kurie būna skirtingi. Būna ir nuimami bei reguliuojami krepšiai. Tokiu būdu indaplovės talpą galima derinti pagal poreikius ir situaciją.
Skirtingos indaplovės turi skirtingą plovimo programų skaičių. Plovimo programos turi įvairius vandens kiekio, temperatūros, plovimo laiko, vandens kietumo ir kitų nustatymų derinius. Renkantis reikia įvertinti, kokie poreikiai ir kokios automatinės plovimo programos reikalingos. Dažniausiai naudojamos 2–3 skirtingos plovimo programos.
Indaplovės yra klasifikuojamos pagal plovimo, džiovinimo ir elektros energijos sunaudojimo klases. Plovimo ir džiovinimo klasės svyruoja nuo A iki G, kur A – geriausia, o G – blogiausia. Aukščiausia energijos klasė šiuo metu yra A+++.
Visus šiuos aspektus svarbu atidžiai apsvarstyti, nes jie lemia indaplovės kainą.
Žinomiausi gamintojai: Electrolux, AEG, Bosch, Siemens, Gorenje, Whirlpool.