Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaitlentės tipas

Kintamo ploto kaitvietės

Kaitviečių skaičius

Kaitlentės spalva

Kaitlentės plotis

Kilmės šalis

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Kaitlentės | Buitinė technika

Prekių 1-24292
24 48 96

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kaip išsirinkti | Kaitlentės

Kaitlentės gali būti skirstomos į tris kategorijas: dujinės, elektrinės ir mišrios (turinčios ir dujines, ir elektrines kaitvietes).
Dujinės kaitlentės gali turėti nerūdijančio plieno ar emalio dangą, stiklinį ar stiklokeraminį paviršių. Laikikliai, ant kurių dedami puodai, dažniausiai gaminami iš ketaus arba plieno, kuris vėliau yra nudažomas. Ketus turi pranašumų, nes yra ilgaamžiškesnis, o šiurkštus jo paviršius neleidžia puodams slidinėti. Dėl to laikikliai iš ketaus yra brangesni. Patogios dujinės kaitlentės funkcijos – elektrinis uždegimas ir apsauga nuo dujų nutekėjimo.
Elektrinės kaitlentės pagal kaitinimo skirtumus gali būti skirstomos į tris grupes: su iškilusiu kaitinimo elementu, stiklo keramikos kaitinimo plokštė, indukcinė kaitlentė.
Stiklo keramikos kaitinimo plokštė įkaista tris kartus greičiau nei plokštė iš ketaus. „HighTech“ technologija elementui įkaisti leidžia greičiau, tačiau nėra taip lengvai valdoma kaip dujinė arba indukcinė kaitlentė. Verta atkreipti dėmesį, ar kaitlentė turi išplėstą kaitinimo elementą; tai aktualu, jei maistas gaminamas didesniame puode. Išplėstas elementas kaitins didesnį plotą ir puodas gaus daugiau karščio.
Indukcinės kaitlentės yra efektyviausios energijos prasme. Šiluma iškart patenka į puodą ir nėra naudojama oro ar pačios kaitlentės šildymui, kaip elektrinėje. Didžiausias trūkumas – indukcinei kaitlentei tinka tik tam tikri puodai; tokio puodo dugnas turėtų būti pagamintas iš nerūdijančio plieno, ketaus, kito geras magnetines savybes turinčio lydinio ar teflono.
Mišrios kaitlentės turi tiek dujines, tiek elektrines kaitvietes. Dažniausiai tokios kaitlentės turi dvi dujines ir dvi elektrines kaitvietes, arba tris dujines ir vieną elektrinę kaitvietę.
Žinomiausi kaitlenčių gamintojai: Bosch, electrolux, AEG, Siemens, Gorenje, Whirlpool.