Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Montavimo tipas

Kavos aparato tipas

Vandens slėgis

Vandens rezervuaro talpa

Kava iš kavos pupelių

Kava iš kavos tablečių

Kava iš maltos kavos

Spalva

Kavos pupelių talpa

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Kavos aparatai | Buitinė technika

Prekių 1-2471
24 48 96

Kaip išsirinkti | Kavos aparatai

Kavos aparatai būna trijų rūšių: filtruotos kavos, automatiniai ir pusiau automatiniai.
Filtruotos kavos aparatai yra paprastos konstrukcijos ir daug mažiau už automatinius ar pusiau automatinius kavos aparatus kainuojantys prietaisai. Jų veikimo principas labai paprastas: į aparatą įpilamas vanduo, į filtrą įdedama malta kava, vanduo įšyla, teka per filtre esančią kavą ir subėga į žemiau esantį indą. Šie kavos aparatai populiarūs dėl nedidelės kainos ir dėl to, kad vienu metu galima padaryti didelį kavos kiekį (tai labai patogu didesniame kolektyve).
Pusiau automatiniai kavos virimo aparatai yra nedideli ir kompaktiški. Kavos ruošimui naudojama ruošimo rankenėlė, į kurią dedama malta kava arba kavos tabletė, tuomet rankenėlė tvirtinama prie aparato. Slėgio pagalba vanduo teka per kavą ir pagaminama espresso kava. Pusiau automatiniai kavos aparatai komplekte dažniausiai turi pieno plaktuvą (kapučinatorių), skirtą suplakti pieno putai.
Automatiniai kavos aparatai užima gana daug vietos, tačiau turi daug funkcijų ir gali pasiūlyti įvairiausių kavos variantų. Šie aparatai turi kavos malimo malūnėlį (dažnai – reguliuojamo rupumo), kavos pupelių konteinerį, rezervuarą vandeniui, ekranėlį, kuriame galima pasirinkti norimus parametrus. Kitaip nei pusiau automatiniai, jie neturi kavos ruošimo rankenėlės. Kavą gamina iš kavos kapsulių, maltos kavos arba kavos pupelių, kurias mala patys.
Pagamintos kavos skonis iš esmės priklauso nuo vandens, slėgio, kavos rupumo ir pupelių rūšies. Slėgis turi siekti bent 9 bar., o rekomenduojama vandens temperatūra gali svyruoti 88–92°C tarpe. Paprastai brangesni kavos aparatai turi didesnį vandens slėgį.
Geriausiai žinomi kavos aparatų gamintojai: Jura, Krups, DeLonghi, Philipcs Saeco.