Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Montavimo tipas

Šaldytuvo/šaldiklio tipas

Triukšmingumo klasė

Energijos klasė

Šaldytuvo/šaldiklio aukštis

Šaldytuvo/šaldiklio plotis

Šaldytuvo/šaldiklio gylis

Šaldytuvo/šaldiklio bendra talpa

NO FROST (bešerkšnė) sistema šaldiklyje

Šviežumo zona mėsai, žuviai

Durelių tvirtinimas

Ledo kubelių gamyba

Švelniai uždaromos durelės

Spalva

Kilmės šalis

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Šaldytuvai ir šaldikliai | Buitinė technika

Prekių 1-24871
24 48 96

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kaip išsirinkti | Šaldytuvai ir šaldikliai

Šaldytuvai internetu - šaldytuvai pigiau - šaldytuvai su akcija!

Vienas svarbiausių dalykų, renkantis šaldytuvą, yra sprendimas, kokios talpos prietaisą rinktis. Šaldytuvo su šaldikliu dydis priklauso nuo maitinimosi įpročių ir žmonių skaičiaus, kurie juo naudosis: 1–2 asmenų šeimai rekomenduojamas 200–380 l talpos, 3–4 asmenų šeimai – 350–530 l talpos prietaisas.
Šaldytuvai su kamera viršuje yra efektyvesni už turinčius kamerą apačioje elektros energijos sąnaudų atžvilgiu. Dviejų durų šaldytuvai yra mažiausiai efektyvūs ir sunaudoja 7–13% daugiau elektros energijos, nei šaldytuvai su viršuje esančia šaldymo kamera.
Naudinga funkcija – nulinė zona; tai specialus skyrius šaldytuve, skirtas šviežiam maistui. Jame palaikoma žemesnė temperatūra, nei visame šaldytuve, kad švieži produktai neprarastų maistingųjų medžiagų.
Labai populiari funkcija – „No Frost“ sistema šaldytuve arba šaldiklyje. Tai sistema, kurios dėka jį atitirpinti reikia kur kas rečiau. „No Frost“ esmė ta, kad iš šaldyti skirto oro yra pašalinama drėgmė ir dėl to ant produktų beveik nesusidaro šerkšnas. Pagrindinis „No Frost“ sistemos trūkumas – produktai greičiau netenka drėgmės.
Šaldymo geba nusako, kiek produktų galima užšaldyti vienu metu per valandą ar parą.
Šaldytuvo ar šaldiklio valdymas gali būti elektroninis arba mechaninis. Mechaninis valdymas reiškia, kad norima temperatūra nustatoma rankenėlių ar kitą temperatūros reguliavimo svirčių pagalba. Elektroninio valdymo atveju tereikia paspausti mygtuką ar lietimui jautrų ekranėlį.
Dabar dažniausiai gaminami šaldytuvai, kurie atitirpinami automatiškai; mechaninis atitirpinimas pasitaiko gana retai. Prietaisai su automatinio atitirpinimo funkcija automatiškai ištirpdo prie sienelių prišalusį ledą bei ant produktų susidariusį šerkšną, o surinktas vanduo nubėga į jam skirtas talpas ir tuomet išgaruoja.
Šaldytuvo elektros suvartojimas yra žymimas raidėmis nuo A iki G. Taip pat gaminami A+, A++ ir A+++ energijos klasės šaldytuvai. Mažiausiai elektros energijos sunaudoja prietaisai, turintys „A+++“ klasę, o daugiausiai – „G“ klasę.
Triukšmo lygis šaldytuvuose dažniausiai būna 35–45 dB. Triukšmo lygis aktualus, jei daug laiko praleidžiama arba miegama toje pačioje patalpoje, kurioje jis stovi.
Žinomiausi gamintojai: Electrolux, AEG, Samsung, Liebherr, Whirlpool, Snaigė, Atlant.