Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Siuvimo mašinos tipas

Šaudyklės tipas

Overlokinė siūlė (-s)

Dygsnių kiekis

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Siuvimo mašinos | Buitinė technika

Prekių 1-24125
24 48 96

1 2 3 4 5 6

1 2 3 4 5 6

Kaip išsirinkti | Siuvimo mašinos

Siuvimo mašinas galima suskirstyti į 4 grupes: skirtos drabužių taisymui, standartiniam siuvimui, siuvimui ir siuvinėjimui, profesionalios.
Drabužių taisymui skirta siuvimo mašina yra pati paprasčiausia. Ji turi pagrindines siūles, o dygsnių ilgio ir pločio reguliavimo galimybės ribotos. Tokia mašina tinka, jei bus naudojama gana retai ir paprastiems siuvimo darbams. Pigiausios mašinos turi plastikines dalis, kurias pakeisti bus sunku, o daugelį funkcijų reikės reguliuoti rankomis.
Standartiniam siuvimui skirti įrenginiai turi pagrindines siūles, o dygsnių parametrai yra reguliuojami. Tokio tipo siuvimo mašina tinka, jei bus naudojama ne dažniau nei kartą per savaitę.
Siuvimui ir siuvinėjimui skirtos mašinos turi pagrindines ir papildomas apdailines siūles. Jos kainuoja daugiau nei 1000 Lt ir skirtos ilgalaikiam naudojimui.
Profesionalios siuvimo mašinos dažnai turi integruotą kompiuterį, kuris palengvina visą procesą. Jos gali būti programuojamos ir turi įvairių siuvimo programų.
Priklausomai nuo siuvimo mašinos sudėtingumo, ji gali turėti nuo 7 iki daugiau nei 200 skirtingų siūlių. Standartiniam siuvimui turėtų pakakti apie 15 skirtingų tipų. Profesionalios mašinos turės daugiau nei 20 skirtingų siūlių.
Vieni geriausiai žinomų siuvimo mašinų gamintojų yra šie:
– Japonijos „Janome“ yra didžiausia pasaulyje siuvimo mašinų gamintoja.
– Šveicarijos „Bernina“ specializuojasi profesionalių siuvimo mašinų srityje.
– Amerikos „Singer“ pristatė pirmąją pasaulyje zig-zag mašiną ir pirmąją elektroninę mašiną.
– Švedijos „Husqvarna Viking“ siuvimo mašinas gamina nuo 1872 metų.