Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Montavimo tipas

Skalbimo mašina-džiovyklė

Maksimalus skalbinių svoris

Skalbimo mašinos tipas

Energijos klasė

Automatinis dozavimas

Garų funkcija

Inverterinis variklis

Didžiausias gręžimo greitis

Skalbimo mašinos plotis

Skalbimo mašinos aukštis

Skalbimo mašinos gylis

Spalva

Kilmės šalis

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Skalbimo mašinos | Buitinė technika

Prekių 1-24212
24 48 96

1 2 3 4 5 6 7 8 9

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kaip išsirinkti | Skalbimo mašinos

Skalbimo mašinos pigiau - Skalbyklės džiovyklės su akcija

Skalbimo mašinos skirstomos į dvi rūšis: pakraunamos iš priekio ir pakraunamos iš viršaus. Pakraunamos iš priekio skalbimo mašinos yra populiaresnės, nes jos patogiau pastatomos, talpina daugiau skalbinių, yra pigesnės, jų paviršių galima panaudoti kaip papildomą lentyną. Pakraunamos iš viršaus yra mažesnės, tačiau ne tokios stabilios ir kainuoja daugiau.
Skalbimo mašinos būna įvairių išmatavimų. Jei namuose yra galimybė pasistatyti didelę, t.y. 85x60x60 cm išmatavimų skalbimo mašiną, tokią ir reikėtų rinktis. Siauresnė skalbimo mašina yra perkama tuo atveju, jei namuose yra mažai vietos.
Skalbimo mašinos talpa matuojama kilogramais (t.y. kiek skalbinių galima išskalbti vienu metu) ir standartiškai svyruoja 3,5–12 kg ribose. Skalbyklės talpos pasirinkimas priklauso nuo šeimos dydžio. Vienam žmogui pakanka iki 4 kg talpos, 4–6 asmenų šeimai reikėtų 6–7 kg talpos skalbimo mašinos.
Nurodytas sūkių greitis reiškia esantį joje greitį, tinkamą tam tikram audiniui gręžti. Skalbyklės su didesniu sūkių skaičiumi skalbinius geriau išgręžia, tačiau gali pažeisti švelnesnius ir plonesnius audinius.
Skalbimo mašinos dažniausiai turi daug įvairių automatinių plovimo programų. Renkantis svarbu įvertinti, kokios plovimo programos yra svarbiausios.
Geriausios skalbimo mašinos yra gamanimos šių gerai žinomų skalbyklių gamintojų: Bosch, Siemens, AEG, Electrolux, Miele, Whirlpool. Beveik kiekvienas gamintojas savo asortimente turi ir skalbimo mašiną su džiovinimo funkcija (skalbyklę džiovyklę).