Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Maksimalus skalbinių svoris

Energijos klasė

Inverterinis variklis

Kondensavimo efektyvumo klasė

Vidaus apšvietimas

Būgno sukimosi krypties keitimas

Batų/vilnos laikiklis

Lyginimas garais

Triukšmo lygis

Gylis

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Skalbinių džiovyklės | Buitinė technika

Prekių 1-2451
24 48 96

Kaip išsirinkti | Skalbinių džiovyklės

Skalbinių džiovyklės būna dviejų rūšių – kondensacinės ir ventiliacinės. Kurią iš jų pasirinkti, reikia spręsti pagal tai, kurioje vietoje ruošiamasi ją statyti. Kondensacinėje skalbinių džiovyklėje išgarintas vanduo patenka į tam skirtą vietą, tad džiovyklę galima statyti bet kur. Ventiliacinė džiovyklė drėgmę pašalina per ventiliacinę angą, tad ją reikia statyti šalia angos ir papildomai pasirūpinti prijungimu.
Džiovyklė efektyviau dirba neužpildyta arba netgi pusiau tuščia; taip rūbai mažiau susilamdo ir greičiau išdžiūna. Tad verta rinktis kiek didesnę džiovinimo mašiną. Džiovyklėse standartiškai telpa nuo 3 iki 9 kg skalbinių.
Nurodytas ant džiovyklės sūkių greitis reiškia esantį joje greitį, tinkamą tam tikram audiniui džiovinti. Gręžimo stiprumą būtina parinkti priklausomai nuo audinio rūšies. Džiovyklės su didesniu sūkių skaičiumi skalbinius džiovina greičiau, tačiau gali pažeisti švelnesnius ir plonesnius audinius.
Džiovyklės, kaip ir skalbimo mašinos, turi daug įvairių džiovinimo programų. Renkantis svarbu įvertinti, kokios džiovinimo programos yra svarbiausios.
Geriausiai žinomi džiovyklių gamintojai yra Bosch, Siemens, AEG, Electrolux.
Jei džiovinama retai ir maži skalbinių kiekiai, vietoj džiovyklės galima rinktis skalbimo mašiną su džiovinimo funkcija. Taip užimama mažiau vietos ir toks pasirinkimas būna kiek pigesnis. Tačiau jei skalbinius planuojama džiovinti dažnai, tuomet verta rinktis atskirą įrenginį – džiovyklę.