Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Viryklės tipas

Paviršiaus tipas

Viryklės spalva

Garų funkcija

Plotis

Orkaitės talpa

Gylis

Teleskopiniai bėgeliai

Kaina

Parašyk kokios prekės ieškai – sutaupysi laiko ir gausi patrauklią kainą

Jūsų užklausą gaus vienas iš mūsų komandos narių ir asmeninį pasiūlymą jums paruoš ne vėliau kaip per vieną darbo dieną. Šiuo metu pasiūlymą vidutiniškai paruošiame per 2,5 darbo valandos, tad į jūsų užklausą greičiausiai atsakysime jau šiandien.

Geriausi pasiūlymai

Viryklės | Buitinė technika

Prekių 1-24185
24 48 96

1 2 3 4 5 6 7 8

1 2 3 4 5 6 7 8

Kaip išsirinkti | Viryklės

Viryklės būna trijų rūšių: elektrinės, dujinės ir mišrios. Galimi tokie viryklių variantai:
– Elektrinė viryklė su elektrine orkaite.
– Dujinė viryklė su elektrine orkaite.
– Dujinė viryklė su dujine orkaite.
– Mišri viryklė su elektrine orkaite.
Elektrinės viryklės gaminamos tik su elektrine orkaite. Jos gali būti su trijų rūšių kaitvietėmis: su iškilusiais ketaus kaitinimo elementais, stiklo keramikos kaitinimo plokšte arba indukcinės kaitlentės. Indukcinės kaitlentės yra efektyviausios energijos prasme.
Dujinės viryklės gaminamos su elektrine arba dujine orkaite. Renkantis dujinę viryklę svarbu atkreipti dėmesį į laikiklius, ant kurių dedami puodai. Dažniausiai laikikliai gaminami iš ketaus arba plieno, kuris vėliau yra nudažomas. Ketus turi pranašumų, nes yra ilgaamžiškesnis, o šiurkštus jo paviršius neleidžia puodams slidinėti. Dėl to laikikliai iš ketaus yra brangesni.
Kai kurie vartotojai renkasi mišrų viryklės variantą; tokių modelių gali būti įvairių kombinacijų (modelis su 2 dujinėmis ir 2 elektrinėmis kaitvietėmis, modelių, kuriame visas paviršius dengtas stiklo keramika, o dujinės kaitvietės iškeltos aukščiau, ir t.t.).
Viryklės orkaitė gali būti elektrinė arba dujinė. Dujinė orkaitė ne tokia funkcionali kaip elektrinė, kuri turi daugiau kepimo funkcijų.
Labai naudinga orkaitės savaiminio išsivalymo funkcija – pirolizė. Šios funkcijos esmė – maisto likučių sudeginimas. Pirolizės metu orkaitė įkaista iki 500 ˚C ir jos viduje likę maisto likučiai sudega.
Žinomiausi viryklių gamintojai: Bosch, electrolux, AEG, Siemens, Gorenje.