Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti automagnetolą - jos savybėsRenkantis automagnetolą reikia atkreipti dėmesį į šias savybes: 

  • Galingumas. Dauguma automagnetolų turi integruotus automobilinius stiprintuvus ir tai muzikos kokybei nėra labai gerai. Aukštos kokybės magnetolose integruotų stiprintuvų nėra, nes gerai garso kokybei reikalingas išorinis stiprintuvas. Integruotų stiprintuvų galingumas matuojamas vatais į kanalą, standartiškai šis dydis svyruoja 30-60W ribose. Tai yra maksimali galia, t.y. maksimalus įmanomas galingumas, kurį gali pasiekti magnetola, neiškraipant garso. Atkreipkite dėmesį ne į maksimalų, o į RMS galingumą. RMS nusako, kokia galia magnetola gali veikti be trikdžių ilgą laiko tarpą. Šis dydis yra svarbesnis ir atspindi realų galingumą, nes 40 vatų stiprintuvas gali turėti 12W RMS. Taip kad kalbant apie galingumą, ieškokite aukštesnio RMS, mažiau dėmesio kreipdami į maksimalų galingumą.

  • Linijinė išvestis arba tiesiog „linijiniai išėjimai“ yra svarbi magnetolos savybė. Jos dėka galėsite prijungti stiprintuvą, ekvalaizerį, žemų dažnių kolonėlę ar kitą įrenginį. Išvestys dažniausiai yra RCA jungčių tipo. Rekomenduojama rinktis magnetolą, turinčią tris išvestis ir atkreipkite dėmesį į jų įtampą – kuo didesnė, tuo geriau.

  • Ekvalaizeriai (EQ). Dažniausiai automagnetola turi tik du reguliuojamus ekvalaizerius – žemų dažnių ir aukštų dažnių. Brangesniuose įrenginiuose galima reguliuoti ir vidutinių dažnių skambesį, o aukštos kokybės modeliai gali turėti apie 5-7 EQ. Pasistengus galima rasti įrenginių, kurie turi ir 30 ekvalaizerių, tik klausimas, ar užteks kantrybės juos reguliuoti.

  • DIN yra standartas, nusakantis magnetolos dydį. Yra trys dydžiai: single-DIN, 1,5-DIN ir double-DIN. Daugumos gamyklinių magnetolų dydis yra 1,5-DIN arba double-DIN. Keičiant magnetolą, nėra būtina rasti tokių pačių išmatavimų įrenginio, kadangi rinkoje yra pakankamai daug suderintuvų, kurie pritaikomi didesnei magnetolos angai. Iš esmės visi single-DIN įrenginiai tilps į bet kurią mašiną. Single-DIN išmatavimai yra 2x7 colio (5,08x17,78 cm).

Prie rekomenduotinų magnetolos funkcijų dar turėtų būti distancinis valdymas. Jei jo nėra, tuomet įsitikinkite, kad įrenginio mygtukai išdėstyti tikrai patogiai ir nėra per maži. Taip pat atkreipkite dėmesį į nuimamą skydelį ar kitą apsaugos priemonę, garantiją, ir kitas technines galimybes, kurie magnetolose skiriasi priklausomai nuo gamintojo.

 

P.S. Svarbu, kad magnetolos stiprintuvo galingumas neviršytų kolonėlių galingumo, nes per galingas stiprintuvas gali sudeginti kolonėles.


Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą: