Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti automobilinį vaizdo registratorių Renkantis vaizdo registratorių svarbiausia atkreipti dėmesį į vaizdo kameros kokybę. Nuo jos priklausys kaip aiškiai matysis vaizdas, koks platus bus filmavimo kampas, ar bus galima įžiūrėti detales tamsios paros metu. Vaizdo kameros kokybę nusako keli dedamieji:

   -   Vaizdo raiška. Nuo jos priklausys kaip aiškiai matysite vaizdą. Prasta raiška neleis įžiūrėti automobilių numerių, kas yra pakankamai blogai. Prasta vadiname VGA (640x480) raišką, taip pat žymimą kaip „480p“. Rekomenduojame rinktis HD raišką (1920x1028), taip pat žymimą kaip „1080p“. Toks įrenginys bus brangesnis, bet kokybiškai atliks pagrindinę savo funkciją.
   -   Rezoliucija arba pikselių kiekis. Kuo daugiau pikselių, tuo geresnė rezoliucija. Apie 3 milijonus efektyvių pikselių (3 MP) yra pakankamai daug.
   -   Objektyvo apžvalgos kampas. Nuo jo priklausys kiek daug į plotį apims filmuojamas vaizdas. Žinoma, kuo didesnis kampas, tuo geriau. Dažniausiai pasitaikantys apžvalgos kampai yra 70°, 90°, 110° ir daugiau nei 120°.
   -   Filmavimas tamsoje. Kad filmavimas tamsoje būtų efektyvus, kamera turi turėti infraraudonųjų spindulių pašvietimą. Jis žymimas „IR“. Tai tikrai svarbi savybė, kadangi žiemą temsta gan anksti ir filmuoti tamsoje tikrai prireiks.

 

Įrašo trukmė. Daugelis įrenginių siūlo 5, 10 arba 15 min. įrašus. Iš esmės taip daroma dėl to, jog pasibaigus atminties kortelės talpai, filmuojant „ant viršaus“ nebūtų ištrintas visas anksčiau įrašytas vaizdas. Kuomet yra daug trumpų filmukų, jie trinami po vieną ir vietoje jų filmuojami nauji. Rekomenduotina, kad įrenginys galėtų filmuoti 15 min. trukmės filmukus.

 

Atminties kortelė. Didžioji dauguma vaizdo registratorių neturi arba turi mažos talpos vidinę atmintį. Tad jiems reikia papildomos atminties, į kurią galima įrašyti nufilmuotą vaizdą. Šią atmintį atstoja atminties kortelė. Kuo ji talpesnė, tuo daugiau klipų į ją tilps. Šią kortelę greičiausiai teks įsigyti atskirai, o apie tai, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis atminties kortelę skaitykite čia.

 

G-sensor. Tai yra staigaus judesio jutiklis. Jis svarbus dviem atvejais:

  1. G-Sensor dėka staigaus stabdymo ar smūgio atveju kamera gali automatiškai pradėti įrašą. Taip nufilmuosite iškart po įvykio vykstantį vaizdą.
  2. Įrašas, kurio metu įvyko staigus judesio pasikeitimas, G-Sensor dėka saugomas atskirame faile ir nėra perrašomas. Ta prasme jei įvykus incidentui pamiršite išjungti kamerą, įrašai bus toliau filmuojami vienas ant kito. Tačiau incidento metu nufilmuotas klipas bus įrašytas į vidinę įrenginio atmintį ir apsaugotas nuo „užrašymo ant viršaus“.

 

Vidinė atmintis. Vidinė įrenginio atmintis naudinga tuo atveju, jei yra G-sensor jutiklis, kuris susidūrimo ar staigaus stabdymo atveju klipą įrašytų į vidinę atmintį ir apsaugotų jį nuo užrašymo „ant viršaus“. Kitu atveju vidinė atimintis nėra svarbi, nes dažniausiai ji yra mažos talpos ir į ją telpa mažas įrašų kiekis.

 

Papildomos funkcijos:

   -   Papildomos kameros. Jos gali filmuoti tiek vaizdą per automobilio galinį stiklą, tiek salono vidų.
   -    LCD ekranas. Jis leidžia tiesiogiai matyti filmuojamą vaizdą, tačiau ar tikrai to reikia? LCD ekranas naudoja daugiau energijos, o vaizdą ir taip matote vairuodamas.
   -   Galimybė fotografuoti. Taip pat abejotino naudingumo funkcija.
   -    Integruotas GPS. GPS pagalba kelią rasite lengviau. Plačiau apie GPS skaitykite čia.
   -   A
kumuliatorius. Jis veikia ribotą laiko tarpą. Jei registratoriaus pagalba norėsite filmuoti nuolatos, rekomenduojame jį jungti prie 12V maitinimo šaltinio, kurį dažniausiai atstoja cigarečių pridegimo lizdas.

Užduok klausimą:

Produktai: