Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti barzdaskutę

 

Išsirinkti barzdaskutę nėra sudėtinga. Yra dvi barzdaskučių rūšys – su rotorinėmis galvutėmis ir su tinkleliu. Manoma, kad barzdaskutė su tinkleliu labiau tinka jautresnei odai, tačiau gausu ir priešingų pareiškimų. Šiais laikais abiejų rūšių barzdaskutės turi modelių, pritaikytų jautriai odai.

1. Rotorinės galvutės. Šios rūšies barzdaskutes dažniausiai renkasi vyrai su kietais ir storais plaukais. Rotorinės galvutės geriau skuta ilgesnius plaukus ir jomis lengviau pasiekti sunkiai skutimui pasiekiamas vietas. Dažniausiai būna 3 galvutės, tačiau galima surasti ir 4 ar 2 rotorines galvutes turinčias barzdaskutes. Kiekvienoje galvutėje yra nuo 1 iki 3 peiliukų komplektų.

2. Tinklelis. Jei oda linkusi į alergijas, bėrimus, o barzdos plaukeliai minkšti, tuomet labiau tinka barzdaskutės su tinkleliu. Tokia barzdaskutė geriau nuskuta, t.y. arčiau odos. Tai puikus sprendimas, jei esate įpratę skustis kiekvieną dieną. Barzdaskutės su tinkleliu gali turėti nuo 1 iki 3 peiliukų ir tinklelių komplektų. Modeliai su vienu tinkleliu dirba silpniausiai, o turintys tris – galingiausiai. Tad kuo daugiau tinklelių, tuo stipresnis skutimo pajėgumas. 

Abiejų rūšių barzdaskutės turi modelių, skirtų drėgnam ir universaliam skutimui. Drėgno skutimo barzdaskutes galima naudoti maudantis duše. Universalia barzdaskute galima skusti tiek sausu, tiek drėgnu režimu.

Priežiūra. Po kurio laiko skutimo peiliukai atšimpa, mašinėlė prie odos pradedama labiau spausti, padidėja odos sudirgimas. Tai ženklas, kad reikia keisti skutimo peiliukus. Dažniausiai juos pakanka pakeisti kartą per metus, bet geriau perskaityti naudojimo instrukciją, nes kiekvienam modeliui peiliukai keičiami skirtingai.

Valymo patogumas. Yra trys standartiniai valymo būdai – po bėgančiu vandeniu, su šepetėliu, automatinis išsivalymas. Automatinis išsivalymas yra patogiausias, tačiau ir kainuoja brangiausiai. Skutimo galvutės mechanizmą išardyti labai paprasta, todėl nėra verta papildomai mokėti už automatinio išsivalymo funkciją. Barzdaskutės peiliukus rekomenduojama išvalyti bent kas trečią skutimą. 

Baterija. Kalbant apie bateriją, verta išsiaiškinti 4 aspektus:

1. Baterijos įkrovimo būdas. Su laidu ar įkrovimo stotele? Vienareikšmiškai patogiau, kai barzdaskutės baterija įkraunama su laidu; jei baterija išsikrauna, barzdaskutei galima prijungti laidą ir skustis toliau. Įkrovimo stotelės atveju reikės palaukti, kol barzdaskutė pasikraus.

2. Greito įkrovimo funkcija. Vos per kelias minutes barzdaskutė yra įkraunama tiek, kad užtektų vienam nusiskutimui. 

3. Baterijos įkrovimo laikas. Kuo jis trumpesnis, tuo geriau. 

4. Baterijos veikimo laikas. Šiuo atveju atvirkščiau – kuo ilgesnis, tuo geriau. Kaip ir prie išmaniųjų telefonų, šis dydis turėtų būti nurodytas prekės aprašyme.

 

Papildomos funkcijos. Viena iš pažangiausių papildomų barzdaskutės funkcijų yra jos pritaikymas plauko ilgiui. Kai kuriose barzdaskutėse galima reguliuoti peiliukų atstumą nuo apsauginio tinklelio. Jei skutatės gana retai ir dažnai tenka skusti ilgesnį plauką, tokia funkcija tikras išsigelbėjimas – jos dėka plaukai neturėtų būti raunami ir skutimas turėtų tapti malonesnis. 


Dar keletas papildomų funkcijų:

- Barzdaskutė su losjonu. Yra modelių, kurie automatiškai išskiria losjoną skutimo metu – oda dirginama mažiau. 

- Automatinis įkrovimo išsijungimas, kuomet baterija pilnai įkrauta.

- Priedas ilgiems plaukams skusti.

- Baterijos indikacijos lemputė.

 

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad skutimosi metu barzdaskutė kaista. Įkaitusi mašinėlė gali labiau dirginti odą, tad pradžioje rekomenduojama nuskusti plaukus nuo jautresnių odos vietų. 


Užduok klausimą:

Produktai: