Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti geriausią indaplovę. Pirma dalis


 

Indaploves galima skirstyti į 3 rūšis – integruotos, integruotos iš dalies ir neintegruotos. 

  • Integruota indaplovė visiškai paslepiama virtuvės balduose. Jos mygtukai visiškai paslėpti, išvaizda lengvai pritaikoma prie interjero.
  • Dalinai integruota nuo pilnai integruotos skiriasi tuo, kad jos valdymo mygtukai nėra paslėpti. Dažniausiai jos montuojamos į spinteles ir taip pritaikomos prie interjero.
  • Neintegruota indaplovė yra laisvai pastatoma, tad virtuvėje gerai matoma. Iš visų trijų indaplovių tipų šis pasirinkimas yra pigiausias, tačiau gali turėti ir mažiausiai funkcijų, nes modernesnės indaplovės yra integruojamos.

Indaplovę galima pastatyti tik tam tikrose vietose, nes ją reikia jungti prie kanalizacijos ir vandens padavimo. Tad jos dydis gali turėti tikrai didelę reikšmę. Standartiškai indaplovės yra 45 cm ir 60 cm pločio. Jei vietos pakankamai, vienareikšmiškai verta rinktis 60 cm, nes joje galima išplauti daugiau indų. Nesvarbu, kad šiuo metu užtektų ir mažesnės. Į sukomplektuotą virtuvę didesnę indaplovę įkomponuoti bus tikrai sudėtingiau, nei indus plauti pustuštėje.


Tiesiogiai su dydžiu susijusi talpa, kuri skaičiuojama indų komplektais. Laikoma, kad vieną komplektą sudaro viena gili lėkštė, plokščia lėkštė, desertinė lėkštutė, dubenėlis, puodelis, stiklinė, peilis, šakutė, šaukštas, arbatinis šaukštelis ir šaukštelis desertui. Indaplovės talpa būna 6–15 komplektų. Keturių asmenų šeimai turėtų pakakti 12 komplektų talpos indaplovės. Žinoma, tai priklauso nuo maisto gaminimo įpročių.


Indaplovės talpai didelę įtaką daro indų sudėjimui skirti krepšiai. Dvi tokio pat dydžio indaplovės su skirtingais krepšiais talpins skirtingą indų kiekį. Viename gal tilps daugiau puodukų, o kitame – daugiau puodų ir virtuvės įrankių. Įvertinkite savo gaminimo įpročius. Indaplovėse būna ir nuimami bei reguliuojami krepšiai. Tokiu būdu indaplovės talpą galima derinti pagal poreikius ir situaciją.


Klasė. Indaplovės yra klasifikuojamos pagal plovimo, džiovinimo ir elektros energijos sunaudojimo klases. Plovimo ir džiovinimo klasės svyruoja nuo A iki G, kur A – geriausia, o G – blogiausia. Aukščiausia energijos klasė šiuo metu yra A+++. Apie energijos klases plačiau galima paskaityti straipsnyje apie šaldytuvų pasirinkimą. Ši informacija tinka ir indaplovėms.

 

Plovimo programos. Skirtingos indaplovės turi skirtingą plovimo programų skaičių. Plovimo programos turi įvairius vandens kiekio, temperatūros, plovimo laiko, vandens kietumo ir kitų nustatymų derinius. Reikia įvertinti, kokie jūsų poreikiai ir kiek automatinių plovimo programų jums reikia. Gal nenaudojate stiklinių indų, gal vanduo nėra kietas, o gal tiesiog ieškote indaplovės, kuri visus parametrus nustato automatiškai. Iš patirties galima teigti, kad dažniausiai naudojamos 2-3 skirtingos plovimo programos.


Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: