Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti laidynę. Įvairios savybės

 

 

Renkantis lygintuvą labai svarbu atkreipti dėmesį į jo padą ir garo srautą. Tačiau to nepakanka, rekomenduojame pasidomėti ir kitomis laidynių savybėmis.
 

Vandens talpa tiesiogiai susijusi su garo srautu. Galima skaičiuoti, kad 400 ml vandens talpos pakaks 30 minučių lyginimui su garu. Vandens talpą verta pasirinkti pagal poreikius; principas "kuo daugiau, tuo geriau" šioje vietoje netiks, kadangi siekiant prailginti lygintuvo tarnavimo laiką, po lyginimo rekomenduojama talpoje likusį vandenį išpilti. Taip pat patartina atkreipti dėmesį į tai, ar vandens talpa permatoma – taip kur kas paprasčiau stebėti vandens likutį. Kai kurie lygintuvai turi nuimamas vandens talpas, tad norint ją papildyti lyginimo metu, lygintuvo išjungti nereikia.


Galingumas.
Dažniausiai lygintuvų galingumas svyruoja 1600-2500W ribose. Išimtis – kelioniniai lygintuvai, kurių galia yra mažesnė. Kuo didesnė galia, tuo greičiau jis įkaista. Verta pasidomėti, kiek reguliuojamų galingumo pozicijų lygintuvas turi – taip daug paprasčiau lyginti įvairaus tipo audinius. Žinoma, rekomenduotina pradėti lyginti žemą temperatūrą mėgstančius audinius, pvz., šilkas ar sintetika. ir užbaigti didesnio karščio reikalaujančiais audiniais, pvz., medvilne ar linu.


Forma
. Forma tiesiogiai susijusi su patogumu. Kiekvienas turi savo reikalavimus, tad prieš perkant reikia įsitikinti, jog lygintuvo svoris – tinkamas, rankena patogi, kraštai pakankamai ploni, kad galėtų išlyginti plotą po sagomis.


Automatinis išsijungimas
. Automatinis įrenginio išjungimas tikrai vertinga savybė. Jos dėka nejudinamas lygintuvas automatiškai išsijungia po 7-8 minučių, o jei paliksite gulsčią, turėtų išsijungti po 30 sekundžių. Žinoma, šis laikas gali skirtis priklausomai nuo modelio.


Laidas.
Laido ilgis gali apriboti lyginimo laisvę. Norint to išvengti, galima rinktis lygintuvą be laido. Žinoma, tuomet jis kais tik padėtas ant specialaus padėklo; tai lyginimą gali apsunkinti. Rekomenduotinas laido ilgis yra 2,5 metro. Laidas turėtų būti lankstus, o prie korpuso apjuostas specialia apsaugine jungtimi. Yra modelių, kuriuose laidas automatiškai sutraukiamas į lygintuvo korpusą.


Priežiūra.
Didžiausias lygintuvo priešas – kalkės. Apkalkėjus lygintuvui, garas išeis nebe taip efektyviai, tad būtina išsiaiškinti kokios apsaugos priemonės nuo kalkių yra lygintuve. Dažniausiai pasitaiko filtras ir automatinė išsivalymo funkcija. Lygintuvo tarnavimo laiką galima prailginti naudojant filtruotą vandenį. Taip pat laikas nuo laiko lygintuvą vertėtų išvalyti taip, kaip nurodyta gamintojo instrukcijoje.


Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: