Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Renkuosi mikrobangų krosnelę. Panaudojimas ir talpa

 


Pirmiausia rekomenduojama nuspręsti, kiek norite investuoti į mikrobangų krosnelę. Tai svarbu, nes jų kainos svyruoja nuo 200 Lt iki 2000 Lt, kitaip sakant – tikrai rasite už ką mokėti, jei nuspręsite įsigyti brangesnę. Populiariausios pigesnės mikrobanginės imk.lt parduotuvėje kainuoja 250-400 Lt. Tokių krosnelių sąrašą rasite paspaudę čia.

Tačiau prieš nusprendžiant, kokį modelį pirkti, rekomenduojame perskaityti šį straipsnį ir sužinoti, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis mikrobangų krosnelę.

Panaudojimas. Labai atvirai ir realiai reikia pagalvoti apie tai, ką su ja veiksite. Populiariausias krosnelės panaudojimas yra pagaminto maisto pašildymas ir sušaldyto maisto atšildymas. Kitaip sakant funkcijos, kurias turi kiekviena mikrobanginė. Tokiu atveju jums visiškai nereikalingos 8 automatinės kepimo programos, 7 galingumo lygiai, grilis ar integruotas žadintuvas.

Tačiau jei mikrobangų krosnelę žadate naudoti maisto gaminimui, tuomet verta pasigilinti į automatines kepimo programas ir pasirinkti tokią, kuri turi grilį bei konvekcinę kepimo galimybę:

  • Automatinės programos. Šiuo metu galima surasti mikrobanginę, kuri pati žino ką darytį – jums pakaks įdėti maistą ir nurodyti, ką kepate. Krosnelė automatiškai nustatys reikiamą laiką, galingumą ir kepimo metodą. O kalbant apie žemiškesnius dalykus, tokios automatinės funkcijos kaip "atitirpdymas pagal svorį", "pica", ar tas pats "spragėsių kepimas" gali dar labiau palengvinti gyvenimą.
  • Grilis. Grilis dažniausiai naudojamas maisto apskrudinimui. Skirtinguose modeliuose skiriasi grilio galingumas.
  • Konvekcinis kepimas. Kaip rašėme straipsnyje apie orkaites, šios technologijos dėka karštis paskirstomas tolygiai ir krosnelėje nelieka karštesnių ar šaltesnių zonų. Dėl to maistas kepa maždaug du kartus greičiau. Konvektorius neleidžia riebalams nusėsti ant vidinių sienelių.

Talpa. Dažniausiai mikrobanginės talpa svyruoja nuo 17 iki 30 litrų. Sprendžiant apie talpą, reiktų atsakyti į klausimą – keliems žmonėms bus skirta mikrobangų krosnelė? Jei maistą ruošite daugiau nei vienam ar dviems asmenims, tuomet didesnė yra geras sprendimas. Tačiau jei ją naudosite tik maisto pašildymui, tuomet užteks ir mažesnės; tiesiog kiekvienam asmeniui maistą reikės šildyti atskirai.
Talpa labai susijusi ir su vieta virtuvėje, kurioje bus pastatytas šis įrenginys. Kompaktiškai krosnelei vietą rasti paprasta, o renkantis didesnę, jai vietą virtuvėje verta suplanuoti iš anksto.Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: