Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti plaukų džiovintuvą Dažniausiai pagrindinis džiovintuvo pasirinkimo kriterijus yra galia. Aukso viduriuku laikomas 1750 W galingumas. Mažesnė galia tinkama šukuosenos formavimui, tačiau sunkiai susitvarkys su storesniais ir garbanotais plaukais. Kokia galia bebūtų, svarbu prisiminti, jog didelis karštis plaukams kenkia ir nerekomenduojama džiovintuvo laikyti nukreipto į vieną vietą per ilgai. Štai lentelė su galingumo rekomendacijomis:

Plaukų tipas

Galingumas

Komentaras

Ploni, trumpi ar pažeisti

1200-1500 W

Jei plaukai linkę lūžinėti yra pažeisti ar trumpi, rekomenduojama kuo daugiau nusausinti ir džiovinti mažiausiu galingumu.

Tiesūs ir banguoti

1300-1800 W

Sveikus, vidutinio ilgio plaukus galima džiovinti renkantis įvairų galingumą.

Stori ir garbanoti

1600-2000 W

Maksimali galia padės išdžiovinti greičiau.Galia yra tik viena plaukų džiovintuvų savybė, kuri nusako gerumą. Yra dar trys funkcijos, į kurias verta atkreipti dėmesį – technologija, oro srovė ir temperatūra. 

Apie technologiją galima spręsti iš kaitinimo elemento. 
   - Pigūs džiovintuvai dažniausiai turi metalinius arba plastikinius kaitinimo elementus ir plaukai už juos nepadėkos. Šių džiovintuvų veikimo principas paremtas vandens išgarinimų. Plaukai yra kaitinami tol, kol vanduo išgaruoja. Toks koncentruotas karščio kiekis plaukams nėra sveikas.
   - Kokybiškuose įrenginiuose įmontuotas keramikinis elementas. Keramikiniai plaukų džiovintuvai tolygiai paskirsto karštį, tad tikimybė perkaitinti kurią nors plaukų dalį yra mažesnė. 
   - Neigiami jonai. Joninis plaukų džiovintuvas generuoja neigiamus jonus, kurie panaikina teigiamą plaukų įkrovą ir juos išlygina. Plaukai tampa švelnesni, mažiau elektrinasi bei labiau blizga. Neigiamų jonų dėka vandens lašai yra suskaidomi į molekules, kurios greitai išgaruoja. Dėl to plaukai mažiau pažeidžiami karščio. Taip pat dalis vandens molekulių įsigeria į plaukus, kas padeda juos drėkinti. Kai kuriuose modeliuose galima pasirinkti jonizavimo lygį bei jo išjungimą. Galima drąsiai teigti, jog į šio tipo džiovintuvus investuoti verta. 
   - Turmalinas. Turmalinas yra pusiau brangusis brangakmenis ir puikus jonizatorius. Jis veikia taip pat kaip ir jonų elementų džiovintuvas, tik iki 70% efektyviau. 
Geresniais džiovintuvais laikomi tie, kurie turi bent tris oro srovės greičio ir dvi oro temperatūros pasirinkimo galimybes.
 
Geresniais džiovintuvais laikomi tie, kurie turi bent tris oro srovės greičio ir dvi oro temperatūros pasirinkimo galimybes.
 

Papildomos funkcijos
   - Antgaliai. Atkreipkite dėmesį į pridedamus antgalius ir jų kokybę. 
   - Nuimamas oro filtras yra didelis privalumas, kadangi jį galima išvalyti ir taip palaikyti aukštą džiovintuvo efektyvumą.
   - Šaltos oro srovės mygtumas – privalumas, naudingas šukuosenos formavimui. Kai šukuosena baigta, šalto oro srovės dėka ją sutvirtinsite. 
 
Kuomet plaukai jau išdžiovinti, paspauskite šalto oro mygtuką ir suteikite plaukams šalto oro gūsį keturias ar penkias sekundes. Įkaitinti plaukai yra labiau lankstūs, tad gali prarasti suteiktą formą gan greitai. Plaukų atvėsinimas užkirs tam kelią.Užduok klausimą:

Produktai: