Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Į kokias savybes reikia atkreipti dėmesį renkantis siurblį

 

 

Jei išsirinkote, kokios kategorijos siurblio jums reikia, tuomet verta pasigilinti į siurblių savybes: 

 • Galingumas. Jis nėra toks svarbus ir netiesa, kad kuo galingesnis, tuo geriau dirba. Galingumas nusako, kiek energijos sunaudoja siurblys, o energijos norėtųsi sunaudoti kuo mažiau. Siurbimo efektyvumą nusako ne bendras galingumas, o įsiurbimo galia.

 • Įsiurbimo galia žymima „aeroWt“ ir atspindi tikruosius siurblio sugebėjimus. Vidutiniškai galia svyruoja 180 W – 500 W ribose. Galima skaičiuoti, kad 300 W pakanka 1–2 kambarių priežiūrai. Jei butas didesnis arba namie daug kilimų, verta rinktis 350 W. Daugelis modelių turi galios reguliavimo funkciją, tad įsiurbimo galios per daug nebus.

 • Siurblio laidas. Jo ilgis tiesiogiai susijęs su siurblio panaudojimo nuotoliu. Ilgesnis laidas tiesiog išvaduos nuo dažno jungimo į skirtingus elektros lizdus. Modernus sprendimas yra belaidžiai siurbliai, kurie dirba su akumuliatoriumi. Minusas, kad akumuliatorių reikės krauti po kiekvieno naudojimo.

 • Dulkių surinkimas. Renkantis sausojo valymo siurblį, reikia pasirinkti tarp vienkartinių popierinių, vienkartinių anti-alerginių ir daugkartinių medžiaginių dulkių surinkimo maišelių. Efektyviau siurblys dirba su anti-alerginiais maišeliais – specialus pluoštas sulaiko daugiau smulkiųjų dalelių ir yra tvirtesnis. Patogumas – subjektyvus dalykas. Vieniems lengviau keisti popierinius maišelius, o kitiems paprasčiau valyti medžiaginį ir nesukti galvos, kad popieriniai maišeliai pasibaigs ir jų reikės įsigyti papildomai.

 • Siurblio svoris yra rimtas argumentas, jei siurbti reikia dviejų ar daugiau aukštų namą. Svoris su efektyvumu nėra susijęs – tai tiesiog patogumo klausimas.

 • Filtrai. Galima sakyti, kad yra 4 skirtingos filtrų rūšys – ilgalaikiai, plaunami vandens, HEPA ir S klasės („S-class“). Ilgalaikiai tarnauja kelis metus ir juos rekomenduojama išvalyti kas kelias savaites. Plaunamąjį filtrą rekomenduojama valyti po kiekvieno siurbimo. Moderniausi yra HEPA, pagaminti iš stiklo audinio, bei S klasės, turintys elektrostatinį krūvį, filtrai. Abi šios rūšys tikrai efektyvios. HEPA filtrai yra keičiami arba plaunami ir klasifikuojami nuo H 10 iki U 17 klasės. HEPA 10 surenka 85% ore esančių nuo 0,05 iki 0,15 skersmens dalelių, o HEPA 17 surenka jau net 99,999995% 0,000005 skersmens mikroelementų. 11 klasės HEPA filtras sulaiko iki 95%, 12 – iki 99,5% dalelių, o praktiškiausias galima sakyti yra HEPA 13, kuris sulaiko 99,95% dalelių. HEPA 14 sulaikys 99,995%, kas nėra didelis skirtumas, lyginant su HEPA 13.

 • Triukšmas. Standartiškai siurblys kelia apie 70–80 dB triukšmą. Ypač tyliais siurbliais galima laikyti tuos, kurie skleidžia apie 65 dB.

 • Siurbimo antgaliai. Dulkių siurblio komplekte dažniausiai būna trys siurbimo antgaliai – daugiafunkcinis, skirtas plyšiams ir baldams. Labai naudingas yra motorizuotas antgalis, dar vadinamas „turbo šepečiu“, tačiau į standartinę komplektaciją įeina retai. Vis tik vertėtų apsvarstyti jo įsigijimą, nes antgalis turi atskirą motoriuką, kurio dėka įtraukimo efektyvumas dar padidėja, o tai labai patogu siurbiant kilimus ar naminių gyvūnų plaukus.

 • Ratukai. Siurblys sveria nemažai, tad verta atkreipti dėmesį į ratukus, kurie turėtų nebraižyti grindų ir užtikrinti gerą siurblio manevringumą.

 

Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: