Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti siurblį. Siurblių kategorijos

 


Siurblį rekomenduojama rinktis atsižvelgiant į namų dydį bei grindų dangą. Plytelėms ir laminatui labiau tinka vienos kategorijos siurbliai, o su kilimine danga geriau susitvarkys jau kitos. Tad pradžiai suskirstykime siurblius į kelias kategorijas. Mes linkę išskirti šešias: 

 1. Populiariausi yra standartiniai sausojo valymo dulkių siurbliai. Tai yra pigiausi ir lengviausiai prižiūrimi įrenginiai visų kategorijų tarpe. Juose naudojami medžiaginiai arba popieriniai maišeliai, kuriuos reikia valyti arba keisti.

 2. Brangesnei kategorijai priklauso drėgnojo valymo siurbliai. Valomas paviršius sudrėkinamas, o nešvarumai patenka į vandens rezervuarą – naudojamas vandens filtras. Tokiu būdu patogu prižiūrėti plyteles ir laminuotą grindų dangą. Drėgnojo valymo siurbliai yra universalūs – juos galima naudoti ir sausajam valymui. Vis tik ši kategorija turi ir kelis trūkumus: jo galingumas mažesnis, vandens pripildytas siurblys yra sunkus ir nepaslankus, po siurbimo įrenginį reikia išardyti, išvalyti ir išdžiovinti.

 3. Sudėtingesnė kategorija yra cikloniniai dulkių siurbliai. Jie pasižymi didele įsiurbimo galia. Surinkti nešvarumai nusėda ant specialaus permatomo konteinerio sienelių, tad aiškiai matosi, kada siurblį reikia valyti. Ciklono technologijos principu sulaikoma tik apie 80% dulkių, tad rekomenduojama rinktis cikloninį siurblį su papildomu filtru.

 4. Gariniai dulkių siurbliai yra pati ekologiškiausia kategorija. Jie puikiai tinka alergiškiems žmonėms, nes garų dėka sunaikina dulkių erkutes. Nemažas trūkumas – pavojus nusiplikyti, kadangi siurblio darbas pagrįstas karštais garais. Įrenginys veikia su maždaug iki 90 laipsnių įkaitintu vandeniu, tad prieš pradedant darbą reikia palaukti, kol jis pasieks šią temperatūrą. Gariniai siurbliai yra brangūs.

 5. Verta paminėti ir pilnai automatizuotus siurblius. Pasirinkus šį įrenginį nereikia gaišti laiko, nes jis siurbia savarankiškai. Automatizuotas siurblys orientuojasi ultragarso pagalba, taip nustatydamas atstumą iki daikto. Jis turi papildomą sluoksnį, kuris apsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Tai ypač brangus įrenginys.

 6. Paskutinė siurblių kategorija yra maži mobilūs rankiniai siurbliukai. Dažniausiai jie naudojami mašinų, baldų, išsiliejusių ar išpiltų medžiagų susiurbimui. Šie įrenginiai turi akumuliatorių ir naudojami tik kaip pagalbinė siurbimo priemonė.

 

Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: