Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Renkuosi skalbimo mašiną. Programos, sūkiai, valdymas ir kitos savybėsDažnai panaudojama tik maža dalis automatinių skalbimo programų, tad verta iš anksto apgalvoti, kokias programas tikrai naudosite ir nesirinkti daugiausia programų turinčios skalbimo mašinos. Naudingiausios yra šios skalbimo programas:

  • Apsauga nuo užliejimo. Įvykus gedimui, automatiškai nutraukiamas vandens padavimas į mašiną. Šią funkciją turi dauguma skalbimo mašinų.
  • Pusinės įkrovos funkcija. Tai tikrai patogu, kai reikia išskalbti mėgiamą drabužį, o mašina pilnai neužpildoma. Pusinės įkrovos programa leis sutaupyti vandens ir elektros skalbiant nepilnai užpildytą mašiną.
  • Greito plovimo funkcija. Nešvarių rūbų greitai išplauti nepavyks, tačiau funkcija iš esmės juos atšviežina.
  • Atidėtos plovimo pradžios funkcija leidžia automatiškai nustatyti plovimo pradžią, nukeliant ją kelioms valandoms.


Skalbimo mašina su džiovinimu
. Tai naudinga, bet gana brangiai kainuojanti funkcija. Jei skalbinių džiovyklės atskirai įsigyti neplanuojate, tuomet į šį priedą verta investuoti kelis šimtus litų. Reikia paminėti, kad iki galo išdžiovinti rūbai bus susiglamžę ir tarnaus trumpiau, tad geriau juos išimti dar kiek drėgnus. Labai svarbu nustatyti tinkamą džiovinimo greitį. Jei džiovinama medžiaga yra plona ir linkusi lengvai plyšti, tuomet rekomenduojama rinktis apie 400 apsisukimų per minutę greitį. Standartinis džiovinimo greitis svyruoja 800 – 1000 aps./min., o rankšluosčius ar patalynę galima gręžti ir 1600 aps./min. greičiu.


Sūkiai
. Daugelis skalbimo mašinų automatiškai nustato skalbimo ir gręžimo sūkius. Tačiau jei pasirinksite rankiniu būdu valdomą įrenginį, tuomet rekomenduojama laikytis šių nustatymų: apie 1000 aps./min. - rankšluosčiams ir storiems bei tvirtiems audiniams, 800 – medvilnei, 500 aps./min. ir mažiau – sintetikai ir „jautresniems“ audiniams.


Valdymo tipas.
Šiuo metu vyrauja du valdymo tipai – pusiau mechaninis ir elektroninis. Jo pasirinkimas priklauso nuo to, kaip jums patogiau.


Energijos klasė
. Energijos klasė tiesiogiai susijusi su elektros energijos suvartojimu. Energijos klasės matuojamos nuo A+++ (geriausia) iki G (blogiausia). Vis tik energijos klasę reikėtų vertinti kritiškai ir apie elektros suvartojimą spręsti ne pagal priskirtą raidę, o pagal nurodytas energijos sąnaudas – kilovatus per valandą (kWh). Tos pačios energijos klasės skalbimo mašinos gali naudoti pastebimai skirtingą energijos kiekį.


Skalbimo būgnas
. Rekomenduotina, kad jis būtų iš nerūdijančio plieno. Toks būgnas labiau atsparus įbrėžimams nei padengtas emaliu. Kadangi būgnas yra pastoviai veikiamas vandens, įbrėžimų vietos gali pradėti rūdyti, o ilgainiui – net pradėti leisti vandenį.


Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: