Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Renkuosi skalbimo mašiną. Rūšis, išmatavimai ir talpa
Iš pradžių apsispręskite, kokios rūšies skalbimo mašinos jums reikia. Yra dvi skalbimo mašinų rūšys:

  • Pakraunamos per priekyje esančią angą skalbimo mašinos populiaresnės, stabilesnės, talpina daugiau skalbinių. Pagrindinė jų pasirinkimo priežastis dažniausiai yra pastatymo patogumas. Kadangi skalbiniai dedami per priekį, tokią skalbimo mašiną galima pastatyti į patalpos kampą, o jos viršų panaudoti kaip lentyną.
  • Pakraunamos per viršuje esančią angą. Šios rūšies įrenginiai patogesni ir mažesni, tačiau virš jų reikia palikti daug erdvės, kad būtų galima patogiai sudėti ir išimti skalbinius.


Skalbimo mašinos rūšis tiesiogiai susijusi su vieta, kurioje ji stovės. Skalbyklę reikia prijungti prie vandens padavimo ir nuotėkų vamzdžių, tad bet kur jos nepastatysite. Jei skalbimo mašina statoma vonioje – nuolatinė drėgmė trumpina jos tarnavimo laiką. Jei virtuvėje netoli  orkaitės – skalbimo metu naudojami chemikalai gali patekti į maistą. Panašu, kad tinkama vieta skalbimo mašinai lieka tamsusis kambariukas arba koridorius. Žinoma, jei yra galimybė iki ten atvesti vandens padavimą ir nuotėkas.


Renkantis konkrečią vietą reikia įvertinti ir skalbimo mašinos išmatavimus. Standartas yra 85 cm aukščio, 60 cm pločio ir 58 cm gylio (storio), tačiau priklausomai nuo modelio šie išmatavimai kinta.


Talpa
arba maksimalus skalbinių svoris. Skalbimo mašinos talpa matuojama kilogramais ir standartiškai svyruoja 3,5–12 kg ribose. Vienam žmogui turėtų pakakti iki 4 kg talpos, dviejų asmenų šeimai rekomenduojama apie 5 kg, porai su dviem vaikais – apie 6 kg, o didesnė šeima jau turėtų ieškoti daugiau nei 6 kg rūbų talpinančios skalbimo mašinos.Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: