Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Už ką permokam pirkdami skalbykles ir džiovykles

 


Dabartiniai skalbimo ir skalbinių džiovinimo mašinų modeliai turi didelį kiekį įvairiausių papildomų funkcijų, kurios yra reklamuojamos, giriamos ir didina prekės kainą. Tačiau ar iš tiesų visos papildomos funkcijos yra tokios naudingos? Remiantis vartotojų atsiliepimais, portalas consumerreports.com išskyrė 5 skalbimo mašinų ir džiovyklių savybes, kurios teikia mažai naudos:

1. EKO režimas. Kas nemėgsta taupyti energijos? Tai apsimoka finansiniu požiūriu ir naudinga aplinkai. EKO režimas turėtų sumažinti naudojamos energijos kiekį, tačiau atlikti testai ir toliau rodo, kad energijos sumažėjimas yra nereikšmingas. Viena iš testuojamų džiovyklių EKO režimu sunaudojo net daug daugiau energijos, nei džiovindama standartiškai. EKO režimas sumažino naudojamą energijos kiekį, tad džiovinti teko ilgiau ir galutiniai kaštai buvo didesni.

2. Skaitmeninis ekranas. Ekranėlyje pateikiama informacija apie skalbimo ar džiovinimo proceso eigą, iki darbo pabaigos likusį laiką ir pan. Tai pakankamai naudinga informacija, tačiau pastebėta, kad dažnu atveju iki darbo pabaigos likęs laikas apskaičiuojamas neteisingai. Pavyzdžiui, testuotų džiovyklių atveju informacija skyrėsi net iki 30%. Kodėl? Ne visos skalbinių džiovyklės turi jutiklius ar nustatymo režimus, kuriuose galima pažymėti, kokios rūšies medžiaga yra džiovinama ar koks jos drėgmės lygis. 

3. Specialūs režimai. 33 plovimo režimai. Taip, kai kurios skalbimo mašinos turi neįsivaizduojamą įvairių plovimų programų kiekį. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kokia medžiaga yra skalbiama ir kokią problemą stengiamasi išspręsti. Gal ir neblogai skamba speciali plovimo programa, skirta atsikratyti dulkių erkučių, tačiau žinant, kad šie alergenai išnyksta rūbus skalbiant 12 minučių 53 laipsnių pagal Celsijų temperatūroje, speciali programa gal ir nebėra būtina. Tiesiog atkreipkite dėmesį į gamintojų reklaminius šūkius ir turėkite omenyje, kad pagrindinės plovimo programos ir svarbiausi plovimo nustatymai gali susidoroti su didžiąja skalbinių dalimi.

4. Garo funkcija. Jei norite mažiau laiko skirti lyginimui ir galvojate, kad džiovyklė su garų funkcija yra tinkamas pasirinkimas, jūs klystate. Atliktų tyrimų metu pastebėta, kad panaudojus garo funkciją marškiniai likdavo su raukšlėmis. Tačiau reikia pripažinti, kad garo funkcija iš tiesų panaikina daugiau kvapų, palyginus su standartine džiovykle. Kalbant apie skalbimo mašinas, paskutiniai tyrimai atskleidė, kad garo funkcija dėmes padėjo valyti tik šiek tiek geriau.

5. Angų užsikimšimo indikatoriai. Medvilnės pūkeliai gali užkimšti džiovyklės angas, tai padidina džiovinimo laiką ir energijos sąnaudas. Šie indikatoriai sukurti tam, kad nustatytų, kuomet anga yra užkimšta. Testai atskleidė, kad indikatoriai pateikia gan prieštaringą informaciją. Daug geriau angas bei filtrus nuolatos pravalyti ir taip apsisaugoti nuo didesnių džiovinimo kaštų. 

 


Užduok klausimą:

Produktai: