Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kokie yra 3 pagrindiniai klausimai renkantis skalbinių džiovyklęSkalbinių džiovinimo mašina, arba tiesiog džiovyklė – gana paprastas, tačiau brangus daiktas. Prieš renkantis nebūtina labai daug žinoti, iš esmės tereikia apgalvoti vos 3 dalykus:

  1. Kur statyti. Nuo to priklausys džiovyklės rūšis – renkanti drėgmę (kondensacinė) ar pašalinanti drėgmę per ventiliacinę angą (ventiliacinė):
  • Kondensacinėje skalbinių džiovyklėje išgarintas vanduo patenka į tam skirtą vietą. Po džiovinimo vandenį reikia išpilti. Tad džiovyklę galima statyti kur nori, tačiau kartais reikia išvalyti filtrą. Tiesa, verta atkreipti dėmesį, kurioje džiovyklės vietoje yra įdėtas filtras – kuo paprasčiau jį išimti, tuo lengviau bus valyti.
  • Ventiliacinė skalbinių džiovinimo mašina drėgmę pašalina per ventiliacinę angą. Tai reiškia, jog prietaisą reikės statyti šalia angos ir papildomai pasirūpinti prijungimu.
  1. Kokio dydžio. Džiovyklė efektyviau dirba neužpildyta. Kai kurie specialistai rekomenduoja ją naudoti netgi pusiau tuščią – taip rūbai mažiau susilamdys ir išdžius greičiau. Tad džiovinimo mašinos dydis tikrai svarbus. Greičiausiai neverta rinktis tokios, kurią dėl šeimos pagausėjimo po metų reikės keisti. Iš esmės yra dviejų išmatavimų džiovyklės – 35 ir 60 centimetrų pločio, kuriose telpa nuo 3 iki 9 kg rūbų.

  2. Kokių džiovinimo programų reikia. Jų yra tikrai daug: „garo funkcija“, kad rūbai mažiau glamžytųsi; „švelnus džiovinimas“ jautriai medžiagai; „vėdinimas karštu oru“ siekiant sumažinti įsisenėjusį kvapą; „džiovinimo atidėjimas“ norint nustatyti darbo pradžią po tam tikro laiko; „marškiniai“ efektyviam marškinių džiovinimui; „džinsai“ norint išdžiovinti tik džinsus ir t.t. Bet kiek programų panaudosite praktiškai? Dažniausiai naudojamos vos kelios, tad klausimas, ar verta papildomai mokėti už įvairias džiovinimo programas, kurių galbūt niekada nepanaudosite.

Žinant atsakymus į šiuos tris klausimus, jau įmanoma išsirinkti gerą skalbinių džiovyklę. O jei norite dar pasigilinti, tuomet skaitykite straipsnį apie skalbinių džiovinimo mašinos savybes.


Užduok klausimą:

Produktai: