Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Skalbinių džiovinimo mašinos savybėsJei jau nusprendėte, kokio dydžio, kokios rūšies (kondensacinės ar ventiliacinės) ir su kokiomis džiovinimo programomis turi būti jūsų skalbinių džiovinimo mašina, tuomet belieka vos keli dalykai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį prieš perkant.

Sūkiai. Džiovinimo trukmė labai priklauso ir nuo skalbimo metu naudojamo gręžimo funkcijos. Jei gręžimas vyksta dideliais sūkiais, pvz. 1600 apsisukimų per minutę, tuomet skalbiniai išdžius greičiau. Ir atvirkščiai. Greičiausiai jau žinote, tačiau primename, kad gręžimo stiprumą būtina parinkti priklausomai nuo audinio rūšies. Švelnesnius audinius rekomenduojama gręžti ir džiovinti naudojant mažesnius sūkius, nes kitaip audinys gali ir suplyšti. Tad rekomenduojama rinktis tokią mašiną, kurioje galima nustatyti pageidaujamus sūkius.

Filtrai
. Dulkės kenkia skalbinių džiovinimo kokybei, tad dulkes surenkantys filtrai yra svarbi dalis.

Energijos klasė
. Gerai, kad yra energijos žymėjimo standartas. Aukščiausia elektros klasė skalbinių džiovyklėse šiuo metu yra A+++ ir taip pažymėtas įrenginys sunaudoja apie 50% energijos mažiau nei priskiriamas A klasei. Daugiau apie energijos klasę galite paskaityti straipsnyje apie šaldytuvus, o žemiau pateikiamas kondensacinės skalbinių džiovinimo mašinos energijos suvartojimo žymėjimo pavyzdys:

 

Triukšmas. Jei esate įpratę rūbus džiovinti naktį, tuomet džiovyklę verta dėti į tolimiausią kampą arba įvertinti jos triukšmo lygį. Tyliau veiks brangesni įrenginiai, tad gerai apgalvokite, koks triukšmo lygis jus jau erzins – tiesiog palyginkite šį dydį tarp jums patinkančių džiovinimo mašinų. Palyginimui: 10 dB priskiriama kvėpavimo garsui, 30 dB – lapų čežėjimui, 50 dB – įprastai kalbai, 60 dB – elektrinei barzdaskutei, 70 dB – garsiai kalbai, 80 dB – gatvės triukšmui.

Būgno danga
. Nerūdijančio plieno būgnas laikomas praktiškesniu, nes mažesnė tikimybė, kad jis surūdys, tačiau praktiškai tai mažas privalumas, nes turėtų praeiti pakankamai daug laiko, kad būgnas pradėtų rūdyti.


Užduok klausimą:

Produktai: