Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
 • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti ventiliatoriųAr prisimenate tuos metus, kai buvo taip karšta, jog iš parduotuvių buvo išnešti net labiausiai uždulkėję ventiliatoriai? Jei papuolėte į tą bumą, greičiausiai jūsiškis jau sugedo, nes ventiliatoriai jau toks prietaisas – gan paprastas ir neilgaamžis. Šiame straipsnyje pristatysiu ventiliatorių rūšis ir apžvelgsiu kelias papildomas jų funkcijas, kurios turėtų pagelbėti renkantis kokybišką įrenginį.

Visų pirma rekomenduojama pasirinkti ventiliatoriaus tipą. O taip, jų yra ir gan nemažai. Visus ventiliatorius galėtume suskirstyti gal net į 8 grupes, bet supaprastinkim šį reikalą ir pakalbėkime tik apie nešiojamus. Tokių priskaičiavau 4:

 1. Staliniai. Nedidelio dydžio, lengvi, apie 30 cm skersmens ventiliatoriai. Puikiai tinka vienam žmogui.

 2. Statomi ant žemės. Turi reguliuojamo aukščio stovą, galingesni ir didesniu skersmeniu, lyginant su staliniais. Puikiai tinka viso kambario vėdinimui.

 3. Bokšto tipo. Tai siauri, pailgos konstrukcijos ventiliatoriai, kuriuos kuriant buvo pagalvota ir apie išvaizdą. Puikiai tinka, jei norite sutaupyti vietos.

 4. Grindų. Tai galingi, į stalinius panašūs ventiliatoriai, kurie neturi stovo ir statomi tiesiai ant žemės. Rekomenduojami naudoti tiek ofisuose, tiek gamybinėse patalpose.

 5. Sukurti Air Multiplier™ technologijos pagrindu. Tai modernūs ventiliatoriai, kuriuose vietoje besisukančių menčių yra tiesiog metalinis tuščiaviduris apskritimas. Šios technologijos dėka ventiliatorius tiesiog įsiurbia orą per vieną pusę ir apie 15 kartų padidinęs oro srautą, išpučia jį per kitą pusę. Tokių ventiliatorių veikimo principą galite pažiūrėti šiame video pristatyme. Jie stilingi, saugūs ir lengvai prižiūrimi, tad puikiai tinka prie namų interjero.

Apsisprendus dėl ventiliatoriaus tipo, pasižiūrėkime ką jis sugeba be to, kad pučia orą. Tiesą sakant, ne kažką:

 • Keisti pūtimo greitį. Protingiausi ventiliatoriai dažniausiai turi 3 greičio padalas, tačiau žiūrint iš praktikos, įprastai jie vis vien dirba maksimaliu režimu. Tad ši funkcija labiau naudinga galingesniuose ventiliatoriuose, kuomet maksimalus pūtimo greitis yra per didelis.
 • Suktis į šalis. Ypač patogu, jei šiuo džiaugsmu gaivinasi ne vienas žmogus.
 • Nustatyti pūtimo kampą. Šios funkcijos dėka ventiliatoriaus „galvą“ galima pakelti stačiau arba nuleisti gulsčiau. Tai patogu, jei norite tiksliai nureguliuoti, kur turi pūsti oras.

Tai tiek. Panašu, kad ventiliatoriai yra pakankamai paprasti įrenginiai ir nieko labai protingo apie juos neparašysi. Prieš perkant, dar rekomenduoju atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Ventiliatoriaus skersmenį. Didesnio skerses ventiliatoriai pučia platesnį oro srautą. Dažnai platesni ventiliatoriai yra galingesni. Stalinių ventiliatorių skersmuo dažniausiai būna 30 cm, o jei norisi didesnio, tuomet jau riekia rinktis pastatomą ant žemės. Verta žinoti, kad didesnis skersmuo nereiškia efektyvesnio pūtimo –kartais siauresnis ventiliatorius atgaivins geriau. Tam didelę reikšmę turi konstrukcija.

Konstrukciją. Ventiliatoriai, kuriuose mentės įdėtos į uždarą rėmą yra efektyvesni už tuos, kuriuos dengia metaliniai griaučiai. Tokio paties diametro ventiliatoriaus su uždaru rėmu, pūtimo srautas gali būti iki 50% didesnis, nei ventiliatoriaus be rėmo.

Triukšmo lygį. Yra ventiliatorių, kurie dirba tyliau, tačiau čia jau viskas remiasi į kainą. Jei įrenginys bus naudojamas ofise arba parduotuvėje, tuomet 60 dBA triukšmo lygis neturėtų būti per didelis. Beje, plastikiniai ventiliatoriai turėtų triukšmauti mažiau nei metaliniai.

Distancinį valdymą. Panašu, kad jau pripratome gyventi apsupti patogumų. Dabar net ir ventiliatoriai turi distancinį valdymą, tad jei norite visiško komforto, tuomet rinkinės įrenginį, kuris turi distancinį valdymą.

Laikmatį. Jo pagalba galima užstatyti ventiliatoriaus veikimo laiką kelioms valandoms.

Baterijas. Yra ventiliatorių, kurie veikia ir su baterijomis. Tai labai patogu kelionėje.


Užduok klausimą:

Produktai: