Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kokias funkcijas atlieka virtuvinis kombainas


 

Išsirinkti virtuvės kombainą nėra taip sudėtinga. Svarbiausia – sugalvoti, kiek jo atliekamų funkcijų jums reikia. Įrenginys gali atlikti 5 skirtingus darbus ir jei juos visus darote pakankamai dažnai, virtuvės kombainas taps geru jūsų pagalbininku.

 

Būtiniausios gero kombaino funkcijos:

 

Smulkinimas peiliais. Standartiškai į komplektą įeina du peiliai. Vienas skirtas mėsos malimui ir daržovių bei vaisių kapojimui ar smulkinimui stambiais gabalais. Kitas peilis veikia kaip maišytuvas ir skirtas košelių, pudingo, trintos sriubos, kitų produktų, kuriuos reikia gerai susmulkinti, gaminimui. Po kiekvienų dviejų maišymų iš eilės, rekomenduotina maišytuvui leisti atvėsti.

 

Pjaustymas disku. Įrenginys dažniausiai turi vieną arba du diskus, kurių pagalba galima tarkuoti bulves ir griežinėliais, šiaudeliais ar kitomis formomis pjaustyti daržoves bei vaisius. Pjaustomų formų įvairovė priklauso nuo diskų kieko, o kiekis priklauso nuo įrenginio modelio. Atkreipkite dėmesį, kad ne visi modeliai atlieka bulvių tarkavimo funkciją. Verta pasiteirauti, ar prie perkamo įrenginio galima priderinti atskirai įsigytus papildomus diskus. Naudinga žinoti, kad ilgai naudojamas prietaisas įkaista, tad minkštėti linkusius produktus, pavyzdžiui sūrį, verta pjaustyti, kol įrenginys dar nėra labai įkaitęs – kitu atveju produktas gali sulipti.

 

Sulčių spaudimas. Dažniausiai sulčiaspaudė skirta citrusiniams vaisiams, bet brangesni modeliai turi priedus, kurių pagalba sultis galima spausti ir iš daržovių.

 

Plakimas. Plaktuvėlis skirtas grietinėlei, kiaušiniams, įvairiems mišiniams. Plaktuvėlio nerekomenduojama naudoti pyragų tešlai, ją geriau apdoroti su minkymo priedu.

 

Tešlos minkymas. Standartiškai minkymas neturėtų užtrukti ilgiau nei 4 minutes. Vidutinis bandelių tešlos minkymo laikas yra 2 min. lėtu režimu, o pyragui skirtos tešlos minkymui turėtų pakakti 4 min. dirbat sparčiu režimu. Žinoma, laikas priklauso nuo įrenginio galingumo.


Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: