Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Vaizdo kamerų rūšys


    Vaizdo kameros pasirinkimą labai supaprastina apsisprendimas dėl kameros rūšies. Jos yra 4 – MiniDV, DVD, su kietuoju disku (HDD) ir su atminties kortele (SD). Kiekviena iš jų turi savų niuansų.


   MiniDV yra maža video kasetė ir į ją įrašyto vaizdo kokybė yra aukštesnė, lyginant su kitomis vaizdo kamerų rūšimis. Prie minusų galima priskirti tai, kad kasečių kaupimas reikalauja vietos. Tobulėjant technologijoms, šis kamerų rūšis greičiausiai užleis savo vietą modernesniems sprendimams.


   DVD vaizdo kamera medžiagą įrašinėja į DVD diską, kuris yra mažesnio formato nei standartinis DVD ir vadinasi mini-DVD. Tokiam diskui reikia specialaus dėklo, kad jį galėtum žiūrėti per standartinį DVD leistuvą. Kuomet DVD diskas užsipildo, kamera dar apie porą minučių gali jį apdirbinėti ir tik tuomet leisti išimti, o tai nėra labai patogu.

    Yra nemažai kamerų, kuriose suderintas ir kietasis diskas (HDD), ir atminties kortelė. Tačiau yra ir tokių, kuriose rasi tik HDD arba tik atminties kortelę. Dėl to apie šias dvi rūšis pakalbėkime atskirai:

  • Vaizdo kamera su kietuoju disku (HDD) yra patogi, jei įrašinėti nori ilgą laiką be sustojimo. Galima planuoti, jog į 1GB tilps apie 15 min. įrašo. Greičiausiai tilps daugiau, tačiau verta apsidrausti. HDD taip pat pravers jei nemėgsti informacijos laikyti mažose laikmenose. Šiuo formatu įrašytą vaizdą patogu redaguoti. Minusas tas, jog tokią vaizdo kamerą reikia labiau saugoti nei kitas, nes jai nukritus ar sušlapus yra didelė tikimybė, jog teks įsigyti naują įrenginį. 
  • Atminties kortelę turinčios kameros yra mažiausios, lengviausios ir tyliausiai veikiančios. Tokios kameros dažnai vadinamos SD, tačiau tai nėra visiškai tikslu, nes SD yra tiesiog tam tikros rūšies atminties kortelės pavadinimas, o priklausomai nuo kameros, jai gali tikti daug įvairių atminties kortelių rūšių. Atminties kortelių patogumas tas, jog jos yra mažos, o užsipildžius vienai, gana greitai ją galėsi pakeisti kita.

   

Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą: