Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kuri žaidimų konsolė geriau - Wii, XBOX ar PlayStation


Šiuo metu yra trys populiariausios žaidimų konsolės: Microsoft XBOX 360, Nintendo Wii ir Sony PlayStation 3. Kurią iš jų rinktis – spręsti jums. Šis straipsnis turėtų jums padėti apsispręsti.

Nintendo Wii geriausia rinktis, jei norite tiesiog gerai praleisti laiką. Jei turite vaikų ir kartu su jais norite aktyviai žaisti žaidimus, tuomet Nintendo Wii – puikus pasirinkimas. Iš esmės tai nėra paprastas žaidimas, tai – aktyvus žaidimas. Žaidėjas turi žaidimo pultelį, kuris reaguoja į žaidėjo judesius, tad jums reikia ne sėdėti ir spaudyti mygtukus, o mojuoti ranka ir taip valdyti žaidėją. Dėl to ypač populiarus Nintendo Wii žaidimas yra lauko tenisas. Po tokių linksmybių raumenis skaudės ne ką mažiau nei po gero pasivažinėjimo dviračiu. Ši konsolė yra pigiausia iš visų trijų aptariamų variantų.

Microsoft XBOX 360 bus jums tinkamiausias, jei esate žaidimų entuziastas. Kadangi XBOX pasirodė vos ne metais anksčiau nei Sony PlayStation 3 (SP3), šiai konsolei skirtų žaidimų pasirinkimas yra žymiai didesnis nei SP3. Šią konsolę dažnai renkasi tikri žaidimų fanai. Su šia konsole galima jungtis prie interneto, atsisiųsti žaidimus, bendrauti su kitais žaidėjais. XBOX yra orientuota į žaidimą. Ir, beje, ji yra pigesnė už PS3. Beto, XBOX turi DVD skaitytuvą, tad galima žiūrėti filmus.

Sony PlayStation 3 jums tiks, jei norite multimedia centro. Sony PlayStation 3 yra brangiausia žaidimų konsolė, tačiau jos panaudojimo galimybės taip pat labai didelės. PS3 – tai ne tik žaidimų konsolė, bet ir multimedia centras – joje yra Blu–Ray grotuvas, HD jungtis, USB jungtis, atminties kortelių iš fotoaparato ar video kameros skaitytuvas. SP3 galima naudoti kaip prieigą prie interneto. Šią konsolę verta rinktis vien dėl daugybės jos papildomų funkcijų.


Užduok klausimą:

Produktai: