Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Aukšto slėgio plovyklų rūšys

 

Aukšto slėgio plovyklas galima suskirstyti į dvi dideles grupes – pramonines ir skirtas namų apyvokai. Pramoninės plovyklos turi vidaus degimo variklį ir yra itin galingos. Skirtas namams galima suskirstyti į dar dvi grupes – mažo ir didelio galingumo. Tad galima išskirti tris aukšto slėgio plovyklų grupes:

 

1. Mažo galingumo plovyklos, skirtos naudojimui namuose. Jei įrenginys skirtas namų reikalams ir jus bus naudojamas nedažnai, iki 100 valandų per metus (pora valandų į savaitę ir ne ilgiau nei 30 min. vienu įjungimu), tuomet daug investuoti neverta. Tokiu atveju galima rinktis šalto vandens įrenginį su slėgiu iki 140bar ir galingumu iki 650 l/val. Tokio įrenginio pilnai pakaks nuplauti dviračiui, mašinai, griliui, lauko baldams, mažai terasai. Automobilį rekomenduojama plauti netaikant didesnio nei 100 bar slėgio ir galingumu iki 400 l/val.

Žinoma, tokia aukšto slėgio plovykla netarnaus labai ilgai. Ji greičiausiai bus pagaminta naudojant pigias detales – plastmasinę pompą, aliumininę pompos galvutę, plastikinius vožtuvus ir pan. Jos gyvenimo ciklas, kaip ir nešiojamojo kompiuterio, truks apie 3 metus.

 

2. Didelio galingumo plovyklos, skirtos naudojimui namuose. Jei plovyklą planuojama naudoti didesnio kiemo valymui ar lietaus vamzdžiams, rekomenduojama rinktis galingesnį modelį. Jo slėgis galėtų siekti iki 200 bar, o galingumas – iki 700 l/val. Toks įrenginys, priklausomai nuo detalių, greičiausiai tarnaus iki 5 metų. Žinoma, jam taip pat galioja taisyklė – naudoti ne daugiau nei 100 valandų per metus, 2 valandas per savaitę ir ne ilgiau nei 30 min. vienu įjungimu. 

 

3. Pramoniniai įrenginiai. Jei plovyklą planuojama naudoti daugiau nei 100 valandų per metus, alyvos dėmių nuplovimui, sienų plovimui, tuomet rekomenduojama rinktis pramoninį įrenginį. Komercinei paskirčiai naudojami įrenginiai paprastai gaminami su kokybiškomiss varinės pompos galvutėmis ir nerūdijančio plieno vožtuvais, tad susidėvi ne taip greitai. Tokie įrenginiai turi didesnį nei 200 bar slėgį, o galingumas siekia 1000 l/val. Dažniausiai pasitaiko du pramoninių įrenginių su vidaus degimo varikliu tipai:

a) Su tiesiogine pavara. Pompa yra tiesiogiai sujungta su varikliu. Tokio tipo sistema visą variklio generuojamą galią paverčia darbine, tad variklis dėvisi greičiau. Rekomenduojama rinktis kiek silpnesnį, apie 1800 apsukų turintį variklį. Ši sistema rekomenduojama, jei nereikia dirbti ilgiau nei 30 valandų per savaitę. 

b) Sistema su diržine pavara prailgina pompos gyvavimo ciklą, sumažindama variklio apsukų poreikį. Šio tipo įrenginiai puikiai tinka, jei reikia dirbti daugiau nei 40 valandų per savaitę. 

 

Taip pat skaitykite:

Užduok klausimą:

Produktai: