Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Apie trimerių savybes

Untitled Document

 

 

Pjovimo plotis. Mažos apimties darbams pjovimo plotis gali neviršyti 30,5 cm (12 colių), toks plotis būdingas elektriniams trimeriams. Standartinio trimerio pjovimo plotis svyruoja 33– 8,1 cm (13–15 colių) ribose. Na, o jei reikia įrenginio pažengusiam vartotojui, tuomet verta pasvarstyti apie 40,5 cm (16 colių) ir didesnį pjovimo plotį turintį trimerį.


Pjovimo lynas. Verta atkreipti dėmesį į lyno storį ir ilgį. Storis tiesiogiai susijęs su galingumu – kuo storesnis, tuo tvirtesnį pasipriešinimą gali įveikti. Elektriniai trimeriai turi ploniausią lyną – 1,3–2 mm storio. Aukštesnei ir tankesnei žolei reikėtų rinktis 2–2,7 mm. Na, o krūmynus kerta 3 mm storio lynas pas benzininius trimerius. Pjauti patartina ištraukus apie 15-20 cm lyno.

Keičiama pjovimo galvutė. Galėsite dėti tiek ritę, tiek diską, pritvirtinti gyvatvorių žirkles ar kitą priedą.

Vibraciją mažinanti sistema. Tai profesionalumo ženklas. Tokią sistemą turinti krūmapjovė naujokui vargu ar reikalinga, ji bus pakankamai brangi ir skirta didelės apimties darbams.

Laikymo diržai. Svarbu, kad jie būtų patogūs. Tai naudinga ne tik sveikatai, bet ir pjovimo kokybei. Patogūs diržai leis tolygiai paskirstyti trimerio svorį ir jį valdyti bus lengviau.

Kuro bakelio talpa ir svoris. Čia tiesiog yra kaip yra: didesnė talpa – ilgiau pjaus, didesnis svoris – sunkiau laikyti.

Saugumas. Net ir ploną lyną turintis trimeris akmenuką gali nusviesti 15 metrų atstumu. Prieš dirbant pagalvokite apie savo ir aplinkinių saugumą.

Priežiūra. Svarbiausias yra benzino ir tepalo mišinys – senesniems modeliams 20:1, o modernesniems 50:1. Taip pat prisiminkite, jog benzininiams trimeriams rekomenduojama bent kartą metuose sureguliuoti variklio sūkius bei pakeisti tepalą reduktoriuje.

Saugokim medžius! Trimeris kelia pavojų ne tik sveikatai, bet ir aplinkai – jis ypač lengvai gali pažeisti medį. Net ir storam medžiui, nuolatos užgaunamam trimerio, gali būti pažeistas požievinis sluoksnis. O tai lemia medžio sunykimą.


P.S. Rekomenduojama pjauti sausą žolę – užteks mažesnio galingumo trimerio ir gausis lygiau.

 

 

Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: