Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Trys svarbiausi dalykai renkantis benzininį trimerį (Krūmapjovę)

Untitled Document

 

 

Trimerius galima skirstyti į tris rūšis – elektrinius, akumuliatorinius ir benzininius. Galingi benzininiai trimeriai dažnai yra vadinami krūmapjovėmis.

  • Elektriniai – kaip ir su žoliapjovėmis, pagrindinis jų trūkumas yra ribotas judėjimas, kadangi tam trukdo laidas. Šios rūšies trimeriai lengviausi. Varikliai silpni, dirba gana tyliai, nėra išmetamųjų dujų.
  • Akumuliatoriniai – dirba tyliai, neteršia aplinkos, leidžia laisvai judėti. Tačiau yra sunkesni, galingumas mažai skiriasi nuo elektrinių, o akumuliatoriaus dažniausiai pakanka mažiau nei valandai.
  • Benzininiai – pati populiariausia ir turbūt efektyviausia trimerių rūšis. Jei reikia susidoroti su didesniu plotu ar aukšta žole – benzininis trimeris puikiai tiks. Tad apie benzininius trimerius – kiek plačiau.         

Renkantis šį įrenginį vertėtų atkreipti dėmesį bent į 3 dalykus: vamzdį, variklį ir kainą.

 

Vamzdis. Tai pats paprasčiausias trimerio kokybiškumo indikatorius. Lenktas dažniausiai reiškia prastesnę kokybę, nes vamzdžio viduje esantis trosas nėra patvarus. Tokia konstrukcija gali neatlaikyti, jei susidurs su stipresniu pasipriešinimu. Tuo tarpu tiesus vamzdis byloja apie patvaresnį mechanizmą.

 

Variklis. Čia svarbūs du dalykai – galingumas ir tipas.

 

Galingumas. Apie galingumą galima spręsti iš kilovatų – kuo daugiau, tuo galingesnis. O jei toks dydis nenurodytas, tuomet atkreipkite dėmesį į variklio tūrį. 20–30 kubinių centimetrų turintis variklis laikomas mažo arba vidutinio galingumo. Jei tūris artimas 40 kubinių centimetrų, tuomet galia pakankama, kad jį galima būtų vadinti krūmapjove.

 

Tipas. Benzininiai varikliai yra dviejų rūšių – dvitakčiai ir keturtakčiai. Dvitakčiame variklyje benzinas yra maišomas su tepalu, o keturtakčiame – ne.

 

Dvitakčiai varikliai populiaresni. Jie turi savo privalumų – lengvesni, konstrukcija turi mažiau judančių dalių, tad patvarumas yra aukštas, reikia mažai priežiūros. Tačiau taip pat mažiau galingi, labiau teršia aplinką bei skleidžia ne itin malonų aromatą. Standartinės dvitaktės krūmapjovės benzino ir tepalo maišymo proporcija yra 20:1, o modernesnėse šis santykis padidėja iki 50:1, tai reiškia mažesnes tepalų sąnaudas.

 

Keturtakčiai dirba tyliau ir jiems benzino su tepalu maišyti nereikia. Tokie varikliai naudoja net iki 30% mažiau kuro, bet yra galingesni. Verta paminėti, kad nauji modeliai smarkiai tobulėja ir keturtakčiai trimeriai nebėra tokie sunkūs.

 

Kaina. Ne visada reikia rinktis brangesnį variantą. Jei su trimeriu tik pjausite veją aplink namą, tuomet keičiama galvutė ir vibraciją mažinanti sistema nėra tokie svarbūs. Čia galioja tokia pati taisyklė kaip renkantis buitinę techniką – nepermokėkite už papildomas funkcijas, kurių nenaudosite.

 

 

 

Taip pat skaitykite:Užduok klausimą:

Produktai: