Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Už kiek verta pirkti dviratį

 

 

Ar verta pirkti dviratį už 1500 Lt? Juk už tą pačią sumą galima įsigyti net du po 700 Lt! Perkant dviratį, toks klausimas iškyla ne vienam.

Šis straipsnis remiasi informacija iš dviratininkų bendruomenės tinklalapių, įvairių dviratininkų forumų ir sportininkų komentarų.


Patikimi gamintojai negamina dviračių, pigesnių nei 700 Lt. Didžiausią dviračio kainos dalį sudaro rėmas, o jo brangumas priklauso nuo sudėtyje esančių medžiagų. Gerą vardą rinkoje turinčios dviračių kompanijos renkasi kokybiškas dviračio rėmo medžiagas, dėl to kaina ir negali būti maža (plačiau apie dviračių rėmus – kitame straipsnyje). 


Pigiausias ir paprasčiausias kokybiškas dviratis turėtų kainuoti nuo 750 iki 1000 Lt. Tokį dviratį verta rinktis, jei su juo važinėsitete mažai ir trumpus atstumus. Šis dviratis turės pigiausius komponentus, todėl agresyvus važiavimas ar ilga kelionė gali būti per sudėtingas išbandymas – pigios dalys gali sulūžti. Štai dviračiai nuo 750 iki 1000 Lt.


Vidutinio lygio dviratis turėtų kainuoti 1200–1500 Lt. Toks modelis tinkamas daugeliui ir prižiūrimas tarnaus ilgai. Galėsite drąsiai važiuoti ir į darbą, ir į mišką, ir į žygį su draugais. Tik prisiminkite, kad už tokią sumą įsigytas modelis vis dar netinkamas ekstremalioms trasoms ir agresyviam važiavimui. Štai dviračiai nuo 1000 iki 1500 Lt.


Jei renkatės dviratį už 1500–2200 Lt, tai jau rimtas, turizmui tinkamas pirkinys. Galima sakyti, kad tokia suma yra didžiausia, už kurią galima įsigyti neprofesionaliam naudojimui skirtą modelį. Dviratis bus pagamintas iš tikrai gerų medžiagų. Brangesni modeliai dažniausiai skirti profesionalamsui, tad leisti tiek pinigų laisvalaikio pasivažinėjimui tiesiog neapsimoka.

 

 

Kiti straipsniai šia tema:


Užduok klausimą:

Produktai: