Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti masažinį krėslą


    Mėgsti masažą ir dar neturi masažinio krėslo? Rudas ar juodas – išsirink tinkamiausią ir užsakyk. Patikėk, viskas tikrai paprasta. Nustatyta, kad vienas iš didžiausių veiksnių perkant masažinį krėslą yra jo pritaikymas prie interjero, taip kad nebūtina skaityti viso straipsnio, tiesiog išsirink dizainą ir užsakyk.


   Jei nori gilintis, tuomet apie krėslų rūšis, trūkumus ir privalumus plačiau. Yra dviejų tipų masažo krėslai – vibraciniai-oro ir giluminiai (Shiatsu).


   Vibracinis-oro
. Vibraciniai ir oro masažai yra kiek švelnesni ir labiau atpalaiduojantys, bet ne taip gerai gerina kraujo apytaką. Oro masažas tai spaudžiamasis pėdų, blauzdų ar rankų masažas oro slėgiu nustatytu ritmu. Tai padeda aktyviau varinėti kraują. Šio tipo kėdės taip pat gali šildyti ir turi ritinėjimo funkciją. Yra keli masažo intensyvumo (greičio) lygiai bei daug papildomų funkcijų nugarai ir pėdų atramai


   Giluminis (Shiatsu) masažas
yra gan intensyvus ir tinka ne kiekvienam. Kai kurios šio masažo programos tave gali net kilstelėti iš kėdės, o jei raumenys įsitempę – skauda. Shiatsu masažas stiprina imunitetą, sąnariams suteikia lankstumo, gerina metabolizmo procesus, į raumenis perneša maitinamąsias medžiagas. Jis padeda atsipalaiduoti ir veikia raminančiai. Šio tipo masažas naudoja tris kompleksinius judesius – ritinėjimą, minkymą ir stuksenimą. 

  • Ritinėjimas volelių pagalba masažuoja nugarą aukštyn ir žemyn. Tai padeda stimuliuoti stuburo nervų šaknis ir sumažina nugaros raumenų skausmą. Kuo didesnė nugaros dalis masažuojama, tuo didesni ritinėliai ir tuo geriau cirkuliuoja kraujas.
  • Minkymas imituoja raumenų masažą pirštais. Jis pasiekia gilesnius sluoksnius, pakelia ir tempia raumenis, pagerina kraujotaką.
  • Masažas stuksenant tolygus beldimui į nugaros raumenis. Toks masažas pagerina nugaros būklę, atpalaiduoja įtemptus raumenis.


   Renkantis masažo krėslą reikia atkreipt dėmesį į kai kuria detales:

   Varikliukai. Yra dvi stovyklos. Viena teigia, kad kuo daugiau varikliukų valdo įvairias funkcijas, tuo geriau. Taip prailgėja variklių ir kėdės tarnavimo laikas. Kita stovykla teigia atvirkščiai – mažiau motoriukų yra geriau, nes mažesnis keikis technologijos sumažina gedimo tikimybę. Šių laikų masažinius krėslus galima valdyti nuotolinio pulto arba kompiuteriuko pagalba. Ir jei atsiranda problema, dažniausiai ji susijusi su valdymo pultu, o ne su varikliu.
 

   Masažo krėslo voleliai. Tai masažuojantys įrenginiai, kurieskiriasi dydžiu ir forma. Masažo krėslas su dideliais voleliais suteikia daugiau bendrą masažą, tuo tarpu mažesni voleliai darbą atlieka tiksliau ir pasiekia smulkesnes raumenų grupes. Dažniausiai kėdės turi 4 arba 2 masažuojančius volelius. Rekomenduojama rinktis krėslą, kurio voleliai gali sukiotis ir prisitaikyti prie kūno formų.


   Apmušalas
. Oda, dirbtinė oda arba sintetika. Oda dengtą krėslą rasi dažnai, tačiau tai ne visada geras pasirinkimas. Oda yra minkšta, greitai susidėvi ir ją reikia prižiūrėti. Dirbtinė oda atrodo panašiai ir yra patvaresnė – praktiškas pasirinkimas.


   Valdymas
. Dauguma kėdžių turi laidinį distancinį pultą, modernesnėse yra belaidis. LCD ekrane pateikiama informacija apie masažą – kokia programa įjungta ir kas masažuojama.


   Atlenkimo lygis
. Ar galima atlošą atlenkti pilnai, o gal yra dalinis atlenkimas. Laikoma, kad pilnas atlenkimas yra daugiau nei 170 laipsnių, o dalinis – 155 laipsniai.


   Ilgis
ir plotis. Jei masažo krėslu naudosis daugiau nei vienas šeimos narys, rekomenduojama rinktis įrenginį su reguliuojamu ilgiu ir pločiu.


   Kojų atramos
. Yra keli kojų atramų masažuoklių tipai: vibracija, šildymas, ritinėjimas, minkymas ir oro masažas. Kai kuriuose modeliuose kelias iš šių funkcijų galima atlikti vienu metu. Kai kurie krėslai turi funkciją, iškeliančią kojas aukščiau širdies lygio, taip slėgio pagalba natūraliai pagerėja kraujo apytaka.


   Automatinis programavimas
. Automatinės programos leidžia pasirinkti masažo laiką, intensyvumą ir greitį.


Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą:

Produktai: