Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti elipsinį treniruoklį. Treniruoklių rūšys

 


   Elipsinis treniruoklis
yra įrenginys, galintis imituoti ėjimo, bėgimo, lipimo laiptais ar net slidinėjimo bei dviračio mynimo judesius. Skirtas mankštinti kojoms, klubams, rankoms, nugarai, pečiams ir krūtinei. Stiprina širdies veiklą. Mažiau kenkia sąnariams nei bėgimo takelis ar steperis. Būtent universalumas ir lėmė šio treniruoklio populiarumą. Elipsinis žingsniavimas yra malonus, tinka jautrių sąnarių žmonėms. Apkrovą įmanoma nukreipti į apatinę ir viršutinę arba tik apatinę kūno dalį. Elipsiniai treniruokliai yra 3 tipų: 

  • Su priekine eiga. Treniruoklis taip vadinamas dėl konstrukcijos – smagratis, kuris atsakingas už įrenginio veikimą, sumontuotas priešais vartotoją, tad sportuojant galima matyti kaip jis sukasi. Tokiame treniruoklyje svorio centras formuojamas priekyje, tad žmogus turi kiek pasvirti į priekį. Pagrindinis privalumas – žema kaina. Priekinės eigos treniruokliai su nepasikreipiančiais pedalais yra pigiausia elipsinių treniruoklių grupė. Tačiau jie gan nepatogūs, gali greitai sugesti ir nėra labai populiarūs.

  • Elipsiniame treniruoklyje su galine eiga, smagratis sumontuotas galinėje dalyje, už žmogaus. Dėl to sportuojančiojo svorio centras formuojamas už jo. Svorio centras pasiskirsto taip, kad šie treniruokliai atkuria natūralias ėjimo, bėgimo ir kitų judesių sąlygas, dėl to užsiėmimai yra efektyvesni nei mankštinantis su priekinės eigos elipsiniu treniruokliu.

  • Su centrine eiga. Šio tipo treniruoklyje smagratis dažniausiai yra ties viduriu. Pasitaiko modelių, kurie turi net 2 smagračius. Centrinė eiga yra naujausias elipsinių treniruoklių tipas. Naudotojo svorio centras formuojamas įrenginio viduryje, tad sportavimas suteikia daugiau komforto nei su priekinės ar galinės eigos treniruokliais. Dėl savo universalumo šie treniruokliai yra brangiausi.

   

Kitas straipsnis šia tema žemiau, o taip pat rekomenduojame paskaityti apie masažinio krėslo pasirinkimą - tai puikus atsipalaidavimo būdas po treniruotės. 


Užduok klausimą:

Produktai: