Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaip išsirinkti televizorių - ekrano dydisTelevizoriaus dydis ir tipas yra svarbiausi dalykai. Jie išsprendžia daugelį kitų klausimų, nes tam tikros savybės yra būdingos tik tam tikriems TV.


Televizoriaus dydis. Visuotinai paplitęs mitas, kad kuo didesnis – tuo geresnis, yra netiesa. Ekrano dydis tiesiogiai priklauso nuo to, kokiu atstumu galite žiūrėti televizorių savo namuose. Dažniausiai rekomenduojama jį žiūrėti 2–3 kartus didesniu atstumu nei TV įstrižainės ilgis. Psichologų teigimu, geriausias atstumas yra 3, o TV konsultantų – 2 kartai. Tad jei perkate 100 cm įstrižainės televizorių, jį žiūrėti 2–3 metrų atstumu. Atstumas svarbu ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl vaizdo kokybės – būdami per arti įrenginio matysite blogos kokybės vaizdą.


Beto, prieš sprendžiant apie televizoriaus įstrižainę reikia žinoti, kad daug kas priklauso nuo transliacijos kokybės. Plataus formato 16:9 ekrane gerai atrodo HD ir 3D vaizdai, juos galima žiūrėti ir iš arčiau. Paprasta kabelinė transliacija iš arti neatrodo taip gerai – kuo didesnis TV, tuo prastesnis vaizdas iš arti. Standartinę kabelinę televiziją (ne HD) rekomenduojama žiūrėti net iki 6 kartų didesniu atstumu nei TV įstrižainė. Sėdėti toliau taip pat patartina, jei rodomas 4:3 formato vaizdas.
   

Straipsnis paremtas svetainių blog.itmix.lt; blog.alio.lt; technologijos.lt; techpill.lt; tm-zurnalas.lt; autovikingai.lt; elegancija.eu; acmehowto.com; techradar.com, which.co.uk; ehow.com, homedit.com; widescreentv.info; geekwithlaptop.com; reviews.cnet.com informacija.
 

Taip pat skaitykite:


Užduok klausimą: