Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti
Geriausi pasiūlymai

Kompiuterinė technika

Kaip išsirinkti | Kompiuterinė technika

Kompiuterinės technikos kategorijai priklauso visi su kompiuteriais susiję įrenginiai.
Kompiuteriai naudojami darbui, naršymui internete, žaidimams ir skirstomi i du pagrindinius segmentus: nešiojami ir stacionarūs.
Pastaruoju metu populiariausi – nešiojamieji kompiuteriai, jie pagal perkamumą žymiai pralenkė stacionariuosius. Pagrindinis nešiojamųjų kompiuterių privalumas – mobilumas. Jie pakankamai lengvi, tad juos galima nešiotis su savimi. Todėl tuo pačiu įrenginiu galima naudotis darbe, namuose, vežtis į keliones ir t.t.
Tiesa, stacionarūs kompiuteriai – pigesni: už tą pačią kainą galima įsigyti žymiai galingesnį stacionarų kompiuterį, lyginant su nešiojamuoju. Tiesa, kartu su tokiu kompiuteriu papildomai dar reikės įsigyti monitorių, klaviatūrą ir pelę.
Mėgstantys kompiuterinius žaidimus dažnai renkasi žaidimų kompiuterius (konsoles). Šiuolaikinėmis konsolėmis galima ne tik žaisti žaidimus, bet ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, naršyti internete. Populiariausi konsolių gamintojai: Microsoft (Xbox), Sony (Playstation) ir Nintendo (Wii).
Planšetinis kompiuteris – tai išmaniojo telefono ir nešiojamojo kompiuterio derinys. Tai įrenginys, skirtas el. pašto tikrinimui, interneto naršymui ir skaitymui, užrašų pildymui, pramogoms, navigacijai ir kitoms paprastoms reikmėms. Pagrindiniai jo privalumai – patogu nešioti ir paprasta naršyti internete.
Naudojantis kompiuteriu prireikia išorinių įrenginių: spausdintuvo, skenerio, kopijuoklio. Šiuo metu populiarūs daugiafunkciniai įrenginiai, kurie atlieka visas šias tris funkcijas.
Naudojami ir kiti kompiuterių priedai. Pastaruoju metu itin populiarūs – išoriniai diskai (HDD), kurie jau pakeičia įprastinius kietuosius diskus. Nepertraukiamos srovės maitinimo šaltiniai (UPS) praverčia netikėtai dingus elektros srovei: tuomet jie veikia tarsi baterija ir kompiuteriu galima naudotis tam tikrą laiką. Laidinė ir belaidė tinklo įranga bei maršrutizatoriai naudojami kompiuterių prijungimui prie interneto.