Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Dviračiai, keturračiai, paspirtukai, riedlentės | Sporto prekės

Prekių 1-2436
24 48 96

Kaip išsirinkti | Dviračiai, keturračiai, paspirtukai, riedlentės

Renkantis dviratį, reikia atkreipti dėmesį į tris jo dalis: rėmą, ratus ir stabdžius.
Didžiausią dviračio kainos dalį sudaro rėmas, o jo brangumas priklauso nuo sudėtyje esančių medžiagų. Gerai žinomi dviračių gamintojai renkasi kokybiškas dviračio rėmo medžiagas, dėl to kaina negali būti maža. Dviračiai laisvalaikiui daugiausia yra gaminami iš plieno arba aliuminio. Plieno lydinio rėmai yra tvirtesni už aliuminio, tačiau sunkesni. Plentui skirtų dviračių rėmai yra gaminami iš plieno, o aliuminio rėmai paprastai yra skirti kalnų dviračiams. Kitos medžiagos, iš kurių gaminami rėmai, yra anglies pluoštas ir titanas. Iš šių medžiagų pagaminti rėmai yra daug brangesni ir skirti profesionalams.
Vertinant dviračio ratų kokybę reikia įvertinti jo ratlankius ir įvorę.
Ratlankiai būna viengubi, dvigubi ar daugiasieniai. Viengubi rekomenduojami važiavimui lygiu keliu, dvigubi tinkami važinėjimui miške ar nelygiais užmiesčio keliais, o daugiasieniai skirti ekstremaliam pasivažinėjimui.
Įvorė yra dalis, kuria ratas tvirtinamas prie rėmo. Nuo įvorės priklauso, kaip efektyviai suksis ratas. Paprasčiausias būdas atskirti žemos kokybės įvorę nuo aukštos yra sužinoti guolių skaičių ir jos tipą (kasetinė ar nekasetinė). Geriau yra didesnis guolių skaičius, o nekasetinė įvorė yra geresnė už kasetinę.
Stabdžiai būna dviejų tipų – diskiniai ir „V“ tipo („V-brake“). Diskiniai stabdžiai yra brangesni, tačiau patikimesni. „V“ tipo stabdžiai yra primityvesni; šis variantas yra paprastesnis, tačiau stabdo gerai.
Kitos dviračio dalys – balnelis, pedalai, grandinė ir t.t. yra gana lengvai keičiamos ir kainuoja nedaug.