Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti
Geriausi pasiūlymai

Telefonai, navigacija

Kaip išsirinkti | Telefonai, navigacija

Šiai kategorijai priklauso telefonai ir navigacijos sistemos.
Telefonai skirstomi į dvi pagrindines grupes: mobilūs telefonai ir staliniai telefonai.
Mobilieji telefonai yra labiausiai paplitę. Šiuo metu populiariausi – vadinamieji „išmanieji“ telefonai („smartphone“), kurie nuo įprastinių skiriasi didesnėmis panaudojimo galimybėmis. Šiuo įrenginiu galima ne tik skambinti ir priimti skambučius, siųsti žinutes, bet ir pramogauti bei dirbti įvairiomis programomis.
Staliniai telefonai dažniausiai naudojami biuruose, kartais – namuose. Jie gali būti laidiniai ir belaidžiai. Laidiniai telefonai – tai stacionarūs įrenginiai, kurie skirti naudoti patalpoje. Jie yra maitinami iš tinklo, gali būti pastatomi pasirinktoje vietoje arba tvirtinami prie sienos. Belaidžiai telefonai veikia patalpoje arba netoli jos be laido iki 300–500 metrų atstumu.
GPS (Global Positioning System), navigacijos sistema arba tiesiog navigacija – tai palydovinė sistema, kuri veikia visame pasaulyje, skirta nurodyti tam tikrų objektų esamą vietą. Reikia tik įvesti reikiamą adresą, o GPS apskaičiuoja geriausią maršrutą ir parodo, kur reikia važiuoti arba eiti. Populiariausios yra automobilinės navigacijos sistemos, tačiau naudojami ir nešiojami GPS imtuvai.