Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Mobilūs telefonai | Telefonai, navigacija

Prekių 1-2428
24 48 96

Kaip išsirinkti | Mobilūs telefonai

Mobilusis telefonas yra universali bendravimo, informacijos gavimo ir perdavimo priemonė. Juo galima ne tik skambinti ir priimti skambučius, bet ir siųsti bei gauti įvairaus turinio žinutes (SMS, MMS), fotografuoti, filmuoti, įrašyti garsą, klausytis muzikos, žaisti žaidimus, naršyti internete, naudotis mobiliosios bankininkystės paslaugomis, žiūrėti filmus, televiziją, naudotis vaizdo skambučiais, dirbti teksto ir vaizdo redagavimo programomis ir t.t.
Šiuo metu populiariausi mobilieji telefonai – tai vadinamieji „išmanieji“ telefonai („smartphone“). Jie nuo įprastinių mobiliųjų skiriasi didesnėmis panaudojimo galimybėmis. Pagrindinis skirtumas tarp išmaniojo ir paprasto mobiliojo telefono yra operacinė sistema, leidžianti įdiegti papildomas programas, išplečiančias išmaniojo telefono galimybes.
Pagrindinės telefonuose naudojamos operacinės sistemos – iOS (įdiegta „Apple“ gaminamuose „iPhone“), Android (naudojama daugumoje telefonų – „Samsung“, beveik visuose „HTC“, „Sony“, „LG“, „Huawei“, „Motorola“ ir daug kitų), Windows Phone (naudojama visuose „Nokia“ ir kai kuriuose „HTC“ modeliuose).
Taikomųjų programų („apps“) dėka išplečiamos telefono naudojimo galimybės. Programėlės yra skirtos žaisti žaidimus, pramogoms, bendravimui, naujienoms, vaizdo įrašams, filmams, televizijai ir kt. Jas galima nemokamai parsisiųsti iš interneto arba nusipirkti elektroninėse parduotuvėse („App Store“, „Google Play“).
Naujausi išmaniųjų telefonų modeliai turi 4–5.4 colio ekraną, 2 arba 4 branduolių 1.2–2.4 GHz taktinio dažnio procesorių, 2–16 GB vidinės atminties, iki 25 MP kamerą. Kai kurie modeliai yra atsparūs vandeniui ir dulkėms.
Mobiliųjų telefonų kainos svyruoja nuo keliasdešimt iki kelių tūkstančių litų. Pigiausi telefonai yra su standartine mygtukų klaviatūra, turi tik pagrindines funkcijas – jais galima skambinti ir priimti skambučius, siųsti ir gauti žinutes, žaisti paprastus žaidimus. Brangesni telefonų modeliai yra išmanieji įrenginiai, turintys lietimui jautrų ekraną ir daugybę papildomų funkcijų.
Žinomiausi mobiliųjų telefonų gamintojai: „Apple“, „Nokia“, „Samsung“, „HTC“, „Sony“, „LG“, „Huawei“, „Motorola“.