Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti
Buitinė technika
Namams ir sodui
Kompiuterinė technika
Vaizdo, foto, garso technika
Telefonai, navigacija
Sveikatos ir laisvalaikio prekės
Auto prekės
IMK sandėlio IŠPARDAVIMAS

Naujos technikos pajungimas

Po naujos prekės pristatymo, pagal atskirą iškvietimą atvyks autorizuoto serviso meistras, kuris pajungs ir sureguliuos įsigytą techniką.

Laisvai statomos buitinės technikos prietaiso pajungimas


ATLIEKAMI DARBAI: kliento namuose esančio įrenginio atjungimas; patikrinimas ir įvertinimas, ar esamos elektros, vandentiekio ar dujų jungtys, instaliacija ir prietaisai yra saugūs ir tinkami naudoti naują prietaisą; prijungimas prie esamų vandentiekio, nuotekų, elektros ar dujų  (prie dujų vamzdžio gali būti prijungta žarna iki 1.5m, jei reikia) sistemų; prietaiso išbandymas ir pagrindinių funkcijų parodymas.

SVARBU: Tikslų atvykimo pas klientą laiką suderiname telefonu po paslaugos užsakymo.  Prietaiso nejungsime, jei bus netinkamos saugos sąlygos, jei nebus pakankamai vietos ventiliacijai (jei prekei jos reikia), jei nebus įrengtas kranelis/trišakis (šią paslaugą teikiame papildomai). Netiesiame naujo elektros įvado, netaisome Jūsų elektros ar kitų energijos sujungimų, nesujungiame dviejų atliekų vamzdžių į vieną, neapžiūrime dujinių katilų. Detalės, kurios reikalingos sujungimui ir neįeina į prekės komplektaciją, į paslaugos kainą neįskaičiuotos. Už jas privalote meistrui sumokėti papildomai. Suteikiama 6 mėnesių garantija atliktiems darbams.


Įmontuojamos buitinės technikos prietaiso pajungimas


ATLIEKAMI DARBAI: kliento namuose esančio įrenginio atjungimas; patikrinimas ir įvertinimas, ar esamos elektros, vandentiekio ar dujų jungtys, instaliacija ir prietaisai yra saugūs ir tinkami naudoti naują prietaisą; prijungimas prie esamų vandentiekio, nuotekų, elektros ar dujų  (prie dujų vamzdžio gali būti prijungta žarna iki 1.5m, jei reikia) sistemų; įmontavimas teisingame auštyje ir plotyje; klientų turimos baldinės plokštės (durelių) pritvirtinimas naujo prietaiso priekyje; prietaiso išbandymas ir pagrindinių funkcijų parodymas.

SVARBU: Tikslų atvykimo pas klientą laiką suderiname telefonu po paslaugos užsakymo. Prietaiso nejungsime, jei bus netinkamos saugos sąlygos, jei nebus pakankamai vietos ventiliacijai (jei prekei jos reikia), jei nebus įrengtas kranelis/trišakis (šią paslaugą teikiame papildomai), nemontuosime technikos, jei nėra tinkamai paruošta anga balduose, netvirtinsime durelių, jei jos nėra tinkamos tvirtinimui. Netiesiame naujo elektros įvado, netaisome Jūsų elektros ar kitų energijos sujungimų, netaisome spintelių, nesujungiame dviejų atliekų vamzdžių į vieną, neapžiūrime dujinių katilų. Detalės, kurios reikalingos sujungimui ir neįeina į prekės komplektaciją, į paslaugos kainą neįskaičiuotos. Už jas privalote meistrui sumokėti papildomai.  Suteikiama 6 mėnesių garantija atliktiems darbams.