Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Ieškokite pagal automobilį
Išvalyti paiešką

arba

Ieškokite pagal parametrus

Dygliavimas

RunFlat

Tr. pr. kategorija

Ratlankio skersmuo

Padangos plotis

Padangos aukštis

Greičio indeksas

Apkrovos indeksas

Būklė‎

Kaina

Geriausi pasiūlymai

Padangos | Auto prekės

Prekių 1-2435355
24 48 96

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kaip išsirinkti | PadangosGarantuojame
, kad visos mūsų parduodamos padangos yra ne senesnės nei keturi metai, ir tai tik likutis - dauguma padangų yra ne senesnės nei 1-2 metai!

Kodėl tai akcentuojame? Girdėjome, kad neretai pasitaiko, kai žmonės nusiperka ir 10 metų senumo padangas...


Todėl suteikiame garantiją!

Jei iš mūsų pirktos padangos bus senesnės nei 4 metai - jas galėsite grąžinti nemokamai ir dar suteiksime kompensaciją - 50 Lt IMK.LT dovanų čekį.
Jums bus naudingi specialistų patarimai: Kaip išsirinkti žiemines padangas ir Kokias žiemines padangas rinktis


Kad būtų lengviau rast tinkamas padangas, puslapio kairėje "Ieškokite pagal automobilį" pakaks tik pasirinkt automobilio markę, pagaminimo metus ir variklio galią.

Be to, galite tiesiog užpildyti formą kokių padangų reikia ir specialistai parinks tinkamiausias!
Padangas galima klasifikuoti įvairiais aspektais.
Pagal paskirtį padangos būna skirtos: lengviesiems automobiliams, krovininiam transportui, komerciniam transportui, specializuotam transportui.
Pagal sezoniškumą padangos skirstomos į 3 grupes: žieminės, vasarinės, universalios.
Vasarinės padangos skirtos važinėti šiltuoju metų laiku, žieminės – šaltuoju sezonu (kai oro temperatūra žemesnė nei 7°C).
Žieminės padangos nuo vasarinių skiriasi gumos lankstumu (elastingumu) žemoje temperatūroje ir itin rantytu protektoriumi. Tai užtikrina geresnį sukibimą važiuojant žiemos sąlygomis. Žieminės padangos būna dygliuotos ir nedygliuotos. Dygliuotas padangas rekomenduojama rinktis, jei daugiau važinėjama prastai valomais apledėjusiais keliais, o nedygliuotas – jei daugiau važinėjama mieste ir gerai valomais keliais. Dygliuotos padangos stabdymo kelias, lyginant su nedygliuota padanga, ant asfalto pailgėja 5–7 proc., o ant ledo arba plikledžio – sutrumpėja 20–30 proc.
Universalios padangos – tarsi kompromisas tarp žieminių ir vasarinių padangų. Jos tinkamos bet kokiu oru. Jos būna pažymėtos užrašu AW („Any Weather“) arba AS („All Seasons“). Dauguma gamintojų universalias padangas rekomenduoja naudoti tose gamtinėse juostuose, kurių vidutinė žiemos temperatūra yra apie 0°C. Šios padangos tinka, jei didžiąją laiko dalį važinėjama mieste ar automagistralėje, gerai nuvalytais keliais, o automobilio varomieji ratai yra priekiniai.
Vis dėlto norint važinėti saugiausiai patartina vasarą naudoti vasarines padangas, o žiemos metu jas pakeisti į žiemines. Priežastis – vasarinių ir žieminių padangų gumos mišinio sudėtis labai skiriasi, todėl neįmanoma pagaminti padangų, kurios galėtų vienodai gerai veikti temperatūrų diapazone nuo –20 °C iki +30°C. Žiemą universalių padangų stabdymo efektyvumas nėra toks pats kaip žieminių, lėčiau įgaunamas pagreitis, tačiau važinėti jomis galima. Tačiau universalios padangos – taupus pasirinkimas tiems, kas važinėja retai. Važinėjant ilgai ir tolimus atstumus universalios padangos žymiai greičiau susidėvi, todėl tokiais atvejais jos netinka. Jei oro sąlygos prastos, su šiomis padangomis geriau nevažiuoti.
Brangesnės padangos turi papildomą savybę, kurios dėka net ir nuleidus padangą, su ja dar galima nuvažiuoti apie 80 km ne didesniu nei 80 km/h greičiu. Šią technologiją kiekvienas gamintojas vadina savaip ir vieno bendro žymėjimo nėra. Angliškai ji vadinasi „Run Flat“.
Geriausiai žinomi padangų gamintojai: Goodyear, Michelin, Pirelli, Bridgestone.