Krepšelis

Prekių krepšelis

Prekių kiekis: 0

Prekių suma:

€ 0,00 (0)

  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
  • Prekės nėra
Prekių krepšelis (0) Peržiūrėti

Renkuosi išmanųjį telefoną. Kokia operacinė sistema?


 

Su išmaniuoju telefonu galima atlikti daugybę įvairių darbų – skambinti, rašyti SMS, tikrinti elektroninį paštą, naršyti internete, dirbti su vaizdo ar teksto apdorojimo programomis, žaisti žaidimus ir dar daug daugiau. Pirmiausia rekomenduojama apgalvoti, kokios išmaniojo telefono funkcijos jums svarbiausios. Žinodami tai, lengviau apsispręsite dėl telefono operacinės sistemos, išvaizdos ir kitų savybių.

 

Operacinė sistema. Operacinė sistema iš esmės yra tai, kaip jūsų naujajame telefone atrodys turinys, koks bus valdymo patogumas, ką galėsite su juo veikti. Telefonas greičiausiai turės vieną iš 3 populiariausių operacinių sistemų: iOS, Android, Windows Phone 7:

  1. iOS yra „Apple“ produktas. Kaip ir visi „Apple“ kūriniai, ji turi gerą stilių, puikiai tinka pramogoms ir, lyginant su kitomis sistemomis, turi didžiausią mobiliųjų programų („apps“) pasiūlą.

  2. Android priklauso „Google“. Tai tikrai asmeninė operacinė sistema, leidžianti telefono turinį sumodeliuoti pagal jūsų norus. Sistema stabili ir patikima. Kadangi Android yra „Google“ produktas, ji puikiai suderinta su visomis „Google“ paslaugomis.

  3. Windows Phone 7 yra „Microsoft“ kūrinys. Jei kompiuteryje turite „Microsoft Windows“, tuomet ši OS jums bus visiškai aiški. Tai yra „Microsoft“, tad telefone rasite visus „Windows Office“ privalumus, ir, jei jūsų išmanusis telefonas bus skirtas rimtesniems darbams, ši operacinė sistema puikiai tiks.

 


Užduok klausimą: